Всього за 2 години я очищаю всі тюлі в будинку до білосніжного стану

Кожна жінка намагається з затишком облаштувати своє житло, тому і вішають штори і фіранки. Вони не тільки рятують в літню спеку від попадання в житло яскравих сонячних променів, але і виконують функцію декору. Мене часто запрошують в гості, тому я побачила багато фіранок. Головне, що впадає в очі – це чистота фіранок, а саме її відсутність.

Моє ставлення до фіранок кардинально відрізняється від більшості людей. Я завжди стежу за їх чистотою, тим більше, що у мене є прекрасний і швидкий спосіб відбілювання фіранок. Моя сьогоднішня стаття присвячена одному з найбільш ефективних способів очищення тюлі.

Більшість господинь вважає, що фіранки необхідно прати один раз за місяць. Але я, наприклад, роблю це частіше. Мені подобається, коли фіранки виблискують чистотою і від них йде приємний свіжий аромат.

Спосіб прання фіранок, яким я користуюся дуже простий, але я знаю, що про нього, мало, хто знає. Тому я вирішила ним поділитися з усіма.

Приготуйте миску, за обсягом, яка підходить для прання Ваших фіранок, і налийте в неї теплу воду, підмішати туди 120 грам солі, вона освітлить тканину і пом’якшить воду.

Фіранки повинні постояти в сольовому розчині від п’яти до семи хвилин. Вся тканина повинна повністю покриватися водою. Після цього, сполосніть тюль.

Але це ще не все. Заливаємо 40 мілілітрів оцту теплою водою і залишаємо в цьому розчині тюль вже на 10 хвилин. В кінці також споліскуємо в чистій воді.

Просушіть фіранки.

Обіцяю, результатом Ви будете повністю задоволені, ще й час заощадите.