Вся команда Зеленського написала заяву про відставку! що відбувається! Термінове звернення президента!

Володимир Зеленський підтвердив, що глава Офісу президента України Андрій Богдан написав заяву на звільнення, більш того, так зробила вся команда

Це сталося під час розмови з представниками ЗМІ в Івано-Франківську в рамках робочої поїздки глави держави, йдеться на сайті президента.

Президент уточнив, що станом на сьогодні не підписував заяву на звільнення Богдана.

“Ми не тримаємось за владу. Ми – всі ключові люди, які зі мною прийшли – домовилися з самого початку, напишемо заяви на звільнення. Якщо суспільство або президент відчуватимуть, що та чи інша людина не може впоратися з поставленими Україною завданнями, то в будь-який момент ця людина, не тримаючись за крісло, піде у відставку”, – заявив Володимир Зеленський.

Також він додав, що при необхідності може показати суспільству всі заяви на звільнення від членів його команди.

Нагадаємо, 1 серпня українські ЗМІ писали про те, що Андрій Богдан нібито написав заяву про відставку з поста глави ОП за власним бажанням. Повідомлялося, що Вашингтон нібито озвучив українській стороні таку умову для зустрічі президента Володимира Зеленського з його колегою Дональдом Трампом.

У мережі навіть з’явився документ про його звільнення.

У свою чергу, заступник голови Офісу Президента Руслан Рябошапка спростував інформацію про відставку Богдана. За його словами, ніякої заяви на підпис президенту Зеленському не надходило.

Директор Інституту розвитку економіки України Олександр Гончаров припустив, що представник президента образився на вимоги українців, опубліковані в формі петицій.

Джерело