Втомився боротися з травою на доріжці вручну. Але дізнався простий метод від доброї сусідки

Моя сім’я живе в місті, у звичайній квартирі. Але крім цього у нас є дача, на яку ми часто їздимо. На дачі є вимощена доріжка до будинку. І ось якраз між плитками цієї доріжки весь час росте трава. Ніяк не можу від неї остаточно позбутися, тільки безсило злюся. Виглядає доріжка через цю рослинністю просто огидно. До того ж, я боюся, що плитка з часом покоситься. Не хотілося б перекладати всю доріжку.

Про це пише годинник, за матеріалами НаХаті

Саме тому я ціле літо прибирав траву. Робив я це руками і мотикою, згадуючи час, коли навчався в школі. Тоді нас змушували прибирати траву навколо школи якраз подібним чином.

Одного разу я поскаржився на свою біду сусідці. Сказав, що ненавиджу видирати руками траву, але нічого не можу зробити, надто вже сильно вона мене дратує. Сусідка вислухала мене і принесла якусь пляшку з розчином, дала її мені. Сказала, щоб обприскали цією рідиною траву, від якої хочу позбутися. Мовляв, краще всього це робити вдень, але можна і ввечері, якщо вдень не виходить. До того ж, тоді до ранку вийде справжній сюрприз.

Я скористався її радою і ввечері ретельно оббризкав всю доріжку. Вранці вийшов з дому і обімлів. Трава почала підсихати! Але ж пішла лише одна ніч. Результат був просто неймовірним. Я тут же побіг до сусідки і приніс їй цукерок в подяку. Запитав, що саме налито в ту пляшку, яку вона мені дала.

Сусідка посміхнулася і розповіла про простий народний засіб, про який багато людей чули – мабуть, крім мене. Для того, щоб його приготувати, потрібні лише дуже прості інгредієнти. Потрібно взяти воду сіль і оцет, додати до них звичайний засіб для миття посуду.

Все ретельно перемішати, сіль повинна повністю розчинитися в суміші. Пропорція повинна бути 1: 3 для оцту і води, солі ж слід брати в розмірі однієї столової ложки, а миючого засобу – чайної. Миючий потрібно додавати вже після того, як переллєте розчин в пляшку з розпилювачем. Він потрібний для того, щоб інші компоненти суміші затримувалися на траві.

Обприскувати траву потрібно дуже рясно, не шкодуючи. Перший результат буде помітний вже через десять годин.

Це дійсно прекрасний метод. Тепер завжди буду використовувати саме цей засіб для боротьби з бур’янами!