Виберіть обличчя людини, яке вам сподобалося і дізнайтеся, що цей вибір скаже про вас

Сьогоднішній тест заснований на фізіогноміці, тобто читанні характеру за рисами обличчя людини, і так званій генетиці поведінки. Якщо вірити цим двом напрямкам психологічних наук, то відповідно того, які люди вам подобаються, можна визначити ваші власні риси характеру. Необхідно тільки співвіднести риси обличчя і характерулюдини на фото з доповнюючими їх рисами характеру інших.

Тутка пропонує вам пройти цей тест і обов’язково поділитися своїми результатами в коментарях.

Виберіть із запропонованого колажу людину, яка найбільше вам сподобалась, і дізнайтеся, що означає ваш вибір. Не поспішайте: подумайте, з ким би вам дійсно було приємно поспілкуватися?

реклама

1.

Ця людина прагне отримувати задоволення від роботи й відпочинку, і має сильну волю – про це говорить форма губ. Вона прямодушна і глибоко сприйнятлива.

Кого притягують такі люди?

Продуктивних, ділових і зібраних людей. Володарі сильної волі, як правило, інтуїтивно притягуються одне до одного. Так, якщо вам сподобався чоловік з вольовими рисами, підозрюємо, що і ви ними володієте.

2.

реклама

Акуратні крила носа вказують на те, що людина здатна піднятися від лахміття до багатства; її шлях – «через терни до зірок». Таких людей побоюються тугодуми і повільні люди з меланхолійним або флегматичним темпераментом. Яскраві очі говорять про високий інтелект, а подібна форма посмішки – про вміння стримуватися в вираженні емоцій.

Кого притягують такі люди?

Психологи стверджують, що такі особи залучають спокійних, ґрунтовних і вдумливих людей. Проте під зовнішньою стриманістю може ховатися досить сильний і різкий темперамент, рішучість і глибока емоційність.

3.

Ця людина відрізняється мужністю, вона пристрасна і напориста. Верхня зона вухзнаходиться трохи вище рівня брів – це говорить про високий інтелект. Підборіддя, добре виражене і гостре, видає в ньому ідеалізм і сумлінність. Девіз у будь-якій справі – «зроби негайно».

Кого притягують такі люди?

Сміливих і серйозно налаштованих особистостей. Легковажна людина не ризикне зв’язатися з людиною такого характеру. Цей вибір характеризує вас як сильну, можливо, жорстку і непохитну людину.

4.

Підборіддя квадратної форми говорить про сильний, мужній і твердий характер у поєднанні з упертістю. Великі очі зазвичай є ознакою глибокої чутливості. Губи і носогубні складки говорять про емоційну експресивність, своєрідне і досить жорстке почуття гумору і серйозне ставлення до життя.

Кого притягують такі люди?

На думку психологів, сильні і чутливі люди притягують добрих, м’яких людей, які потребують захисту і душевного тепла. Це один з тих випадків, коли протилежності притягуються, і жорсткий вольовий характер відмінно поєднується з податливим характером. Проте ця м’якість повинна поєднуватися з твердим стрижнем всередині.

5.

Володарі невеликого підборіддя терплячі, поступливі і мають лагідну вдачу. Холодні і стримані. «Підвішений» кінчик носа говорить про життєрадісність. Відносно форми губ: в критичних ситуаціях така людина проявляє свою здатність справлятися з проблемами самостійно, без сторонньої допомоги.

Кого притягують такі люди?

Холодні, тихі й поступливі люди притягують у двох випадках: якщо ваш темперамент так само тихий або якщо ви маєте задатки абьюзера і бажаєте скористатися поступливістю і безконфліктністю персонажа. Цей вибір може характеризувати вас як таку ж скромну, сильну, тиху людину, як і чоловік, зображений на фото, або як досить жорстку особистість, можливо, з рисами експлуататора.

6.

Згідно фізіогноміці, гостра овальна форма обличчя свідчить про високу чутливість і талант. Разом з тим у такому характері фізіогномісти відзначають хитрість і нелагідність. Великий рот свідчить про безпечність, характер, не схильний до гризоти.

Кого притягують такі люди?

Швидше за все, ваша діяльність пов’язана з творчістю або як мінімум у вас закладений творчий потенціал. Ви добродушні і легкі, як і дівчина на фото. На думку психологів, людина зі складним характером не притягне людину легку, і навпаки. «Рівні складнощів» повинні збігатися, щоб їх власники викликали одне у одного симпатію.

7.

Рівні і довгі брови виявляють у чоловікові інтелігента й інтелектуала. Вся будова обличчя вказує на спокійний характер і нелюбов до радикальних змін. Така людина знаходиться в гармонії з навколишнім світом. Вона може бути художником або вченим. Довгий ніс, що гармоніює з очима, ротом, підборіддям, свідчить про сильну натуру. Носогубні складки натякають на важку психологічну ситуацію в минулому.

Кого притягують такі люди?

Такий типаж, на думку фізіогномістів і психологів, досить привабливий сам по собі. Але якщо ви зупинили свій вибір саме на цій людині, сміємо припустити, що ви володієте певною часткою креативності, так само, як цей чоловік, спокійні й теж перебуваєте в повній гармонії зі світом. Можливо, ви схильні до співчуття і глибокої емпатії.

8.

Великий ніс говорить про заклопотаність фінансовим благополуччям і схильність до колекціонування. Пропорційне підборіддя – впертий характер, логічний підхід до життя і впевненість у собі. Трохи виступаючі передні зуби свідчать про те, що в дитинстві людині довелося долати сором’язливість. Форма губ говорить про вміння переконувати і зосередженість на практичній діяльності.

Кого притягують такі люди?

Людей достатньо прагматичних, «земних» і в хорошому сенсі розважливих. Разом з тим ви дуже добродушні, життєрадісні, маєте компанійський характер. Ви не будете підлаштовуватися під оточення, тому що маєте достатньо міцну волю, і в будь-якій ситуації знайдете комфортну для вас лінію поведінки.

9.

Людина з такою формою обличчя добродушна, м’яка і миролюбна. Такі люди люблять комфорт, хорошу компанію і не прагнуть до слави. Велике і добре окреслене підборіддя говорить про впевненість у собі й фізичну витривалість. «Складки жартівника» навколо рота – природне красномовство і товариськість. А короткі бровивказують на деяку безглуздість у характері.

Кого притягують такі люди?

Тут працює принцип «подібне притягується до подібного». Ви веселі, добродушні і миролюбні. Швидше за все, ви по-домашньому компанійська і доброзичлива людина, і володієте хорошими комунікаційними навичками. Але можливий й інший варіант – якщо ви сором’язливі і не товариські, то, можливо, ви перебуваєте в пошуку душевного тепла, і тому вам сподобалася саме ця фотографія.

джерело