Вичавіть 1 лимон, змішайте з 1 столовою ложкою оливкової олії, і ви запам’ятаєте це до кінця вашого життя!

Рецепт простий і має значення для здоров’я.

Хочешь уничтожить простатит?
На цей раз ми наведемо одне з тих природних засобів, які включають в себе безліч переваг, адже є кілька властивостей, які знаходяться в цієї чудової комбінації всього з двох інгредієнтів, передає Ukr.Media.

Все, що вам потрібно зробити, це змішати оливкову олію і лимонний сік і готово. Рецепт простий і має значення для здоров’я. Продовжуйте читати і ви дізнаєтеся всі переваги.

Лікує запор

Ця комбінація допомагає змащувати травну слизову оболонку, також активує функцію сечового міхура. Вона містить антиоксиданти, які допомагають нам позбутися від токсинів і допоможуть належному перетравленню їжі.

Кардіозахисний ефект

Оливкова олія багата жирними кислотами, вона допомагає контролювати і поліпшувати кровообіг, а також видаляє поганий холестерин, який допомагає кровотоку. Він також має протизапальний ефект і містить багато вітамінів.

Він підтримує роботу печінки і жовчного міхура

Коли ми відчуваємо набряки, важкість і втому, зазвичай це відбувається тому, що наше тіло наповнене токсинами. Допоможіть своїй печінки вивести їх.

Суглобові або ревматичні болі

Завдяки своїм протизапальним властивостям, чайна ложка цього рецепта бореться з дратівливими болями.

Для зміцнення шкіри, нігтів і волосся

Щоб зміцнити слабкість і крихкість, зробіть суміш з 1 ст. л. оливкової олії першого віджиму і 1 ст. л. лимонного соку, в якій ви будете вбирати нігті протягом 10 хвилин перед сном. Ви також можете спати в тонких бавовняних рукавичках, щоб суміш з лимона і оливкової олії проникала в нігті в нічний час.

Масло і лимон можуть допомогти волоссю стати здоровими, сильними і блискучими і можуть допомогти контролювати лупу. Антисептичні та в’яжучі лимонні якості можуть допомогти в лікуванні шкірних захворювань.

Як ви можете бачити, ефекти лимона і оливкової олії чудові, ця суміш буде корисна для вас.
джерело