Видача 1700 гривень “на руки”: влада звернулась до населення з приємною новиною..

Прес-служба Міністерства соціальної політики України повідомили про те, що в Україні з 1 квітня для українців в сім’ях яких від трьох дітей, почнеться видача по 1700 гривень на кожну дитину. Про це у вівторок, 26 березня, повідомляє видання “Бізнес.медіа” з посиланням офіційну заяву в Кабміні.

“Доплата стосується не тільки тих, хто народив або народить дитину в цьому році. Кожна сім’я, що має посвідчення багатодітної, має можливість з 1 квітня оформити додаткову допомогу на дитину. Якщо в родині четверо дітей, двом з яких ще немає 6 років, держава виплатить на кожну дитину по 1700 грн. Це додатково до щомісячних 860 грн допомоги при народженні дитини “, – заявили в Міністерстві соцполітики.

Відзначаються, що готівкові гроші видаватимуть батькам регулярно до моменту як дитині виповниться 6 років.

Важливо повідомити про те, що на сьогодні в Україні зареєстровано понад 160 тис. Багатодітних сімей виховують дітей у віці до 6 років. Як відзначають в Кабміні, до кінця 2019 року видано 2,4 млрд гривень.

Для того щоб оформити допомогу, одному з батьків потрібно звернутися до найближчого відділення соцзахисту і написати заяву. З собою потрібно мати посвідчення багатодітної сім’ї та свідоцтва про народження дітей. Гроші можна буде отримати через “Укрпошту” або банк.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що прес-служба Національного банку України (НБУ) з 25 березня 2019 року введе в обіг нові пам’ятні монети номіналом 5, 20 і 100 гривень. Даний випуск присвятили уявлення томосу про автокефалію Православної церкви України.

Джерело