“Виглядає молодшим за дружину”: В Мережі всплuло рідкісне фото Олени Кравець з чоловіком

Актори студії “Квартал 95” не люблять виносити на публіку своє особисте. На сцені вони відкриті і відверті, а ось в реальному житті стараються тримати своїх близьких подальше від шоу-бізнесу.

Олена Кравець не стала винятком. Гумористка не любить говорити про особисте і дуже рідко показує свого чоловіка шанувальникам. Проте все ж таки деякі подробиці свого особистого життя Кравець розповіла.

Чоловік знаменитої актриси “Кварталу 95” і засновниці “Жіночого кварталу” Олени Кравець не любить з’являтися на світських заходах.

Сергій і Олена разом уже більше 15 років, але їхні стосунки ніколи не були надбанням громадськості.

Знайомство відбулося ще в студентські роки на репетиціях КВН. Тоді дружба переросла в щось більше.

“Одного разу я помітила, що Сергій вже кілька днів не з’являвся на репетиціях. Напевно, захворів. Мобільних тоді не було, домашнього телефону у нього теж не було. Стоячи на зупинці, я довго вагалася, а потім сіла в тролейбус і поїхала не до себе додому, а до нього. Двері відчинила його мама, Наталія Михайлівна: “Леночко, проходь!” Я зайшла, озирнулася і зрозуміла, що в цьому будинку буду жити, – немов задзвенів внутрішній дзвіночок”, – розповідає Олена.

Дочка Маша – їх первісток, вона народилася вже в 2003 році.

Разом Олена і Сергій переїхали з Кривого Рогу до Києва, і тут їх справи йдуть чудово.

Сергій Кравець – один з креативних авторів студії “Квартал 95”, цим він заробляє на життя. Має дуже нестандартне хобі – ось уже кілька років він автогонщик і досить успішний, бере участь в міжнародних змаганнях і займає призові місця.

“Моя родина не намагається мене відговорити від мого захоплення. Це моє хобі, і вони це розуміють. Навпаки, вони мене підтримують і навіть приїжджають вболівати. Мою дружину Олену Кравець я намагався не так долучити до перегонів, скільки спробувати наполягти на тому, щоб вона пройшла курс контр-аварійного водіння”, – поділився Сергій.

Джерело