“Використовують мого Андрійка”: Мати Кузьми Скрябіна благає шанувальників про допомогу

Українців просять допомогти виявити і знешкодити похоронні компанії, які використовують дані загиблого в 2015-му фронтмена групи “Скрябін” Андрія Кузьменка в рекламних цілях.

З таким проханням на своїй сторінці в Facebook звернулася мати музиканта Ольга Кузьменко. Вона повідомила, що підприємці без будь-яких дозволів рекламують свої бюро шляхом копіювання надгробної плити із зображенням її сина, пише korupciya.com

Мати Кузьми «Скрябіна» заявила про неправомірне використання похоронними бюро портрета її сина.

“Допоможіть виявити і знешкодити мародерів-господарів похоронних фірм, які використовують портрет мого сина в рекламних цілях, роблять лже могили на своїх показових майданчиках з повністю Андрійковими даними. Таких прикладів вже чимало нам повідомили. Ми самі їх всіх не можемо виявити”, – написала Ольга.

Жінка назвала такі дії блюзнірством і мародерством, а також попросила всіх небайдужих допомогти в пошуку нечесних компаній. За заявою Ольги Кузьменко, для боротьби з порушниками будуть використані мас-медіа, а для розгляду зібрані назви фірм і прізвища власників будуть передані в прокуратуру.

“Я думаю ,що всі люди України мене підтримають – це кощунство і мародерство,яке не має аналогів нігде у світі! Наживатися таким чином на зображенні людини, яка не шкодувала свого життя за Україну!”, – добавила мать Кузьмы Скрябина.

Користувачі мережі відреагували на пост блискавично, менш, ніж за добу набрали 60 коментарів, в яких більшість людей погодилися допомогти Ользі Кузьменко домогтися справедливості.

Варто відзначити, що в коментарях одна з користувачів відразу ж привела в приклад одеський похоронний будинок, який, за її словами, використовував в своєму помещени з ритуальними речами портрет Андрія Кузьменка. Працівники заявили, нібито їх компанія спеціально їхала з Одеси до Львова організовувати похорон Кузьми.