“Вир@dки, ви зробили це разом”: Бірюков різко відреагував на розмову Зеленського з Путіним

Радник екс-президента Петра Порошенка, волонтер Юрій Бірюков різко прокоментував переговори глави держави Володимира Зеленського з російським лідером Володимиром Путіним 7 серпня.

“Зеленський зателефонував Путіну і попросив вплинути на “той бік”. П’ять років, п’ять цих довбаних років, Україна показувала і доводила, що немає ніякого “того боку”, що є чіткі докази російської агресії. ДОВОДИЛА, надаючи докази для майбутнього міжнародного трибуналу над Росією”, – написав він у Facebook.

“А наш-то, новий-то, зателефонував Путіну і попросив вплинути на “той бік”. Саме так, крок за кроком, фраза за фразою, країні тепер забивають у голову тезу про “внутрішній конфлікт”, про “той бік”, про… пам’ятаєте “повстанців” на Олімпійському?” – додав Бірюков.

“Повстанці з того боку”, а Путіна просять на них вплинути. Так поступово Путін стане миротворцем. Виродки, ви зробили це разом”, – підсумував він.

Як повідомлялося, Зеленський вранці 7 серпня провів термінові телефонні переговори з російським президентом Володимиром Путіним. Темою розмови стало вбивство проросійськими бойовиками українських морпіхів під Павлополем.