Вирішив зігнати злість на дитині: На Львівщині п’яний батько до пів-смерті побив власного сина

У Львівській області нетверезий батько жорстоко побив семирічного сина, передає Корупція.Інфо

“У дитини діагностовано струс головного мозку, закритий перелом обох кісток правого передпліччя, а також множинні садна голови, тулуба”, – розповів заступник головного лікаря Львівської міської дитячої клінічної лікарні Федір Осим.

Повідомляється, що батько, в стані алкогольного сп’яніння, після сварки з дружиною по телефону вирішив зігнати злість на дитині.

З цими серйозними травмами хлопчик пробув вдома два дні, а йому швидку викликала хрещена. Вона ж і подзвонила мамі, яка в цей час була на заробітках у Польщі.

Батько наказав хлопчику всім говорити, що той впав зі сходів.

Жінка не показує свого обличчя, але зізнається, що чоловік міг підняти руку і раніше – але тільки на неї.

“На дітей – ні. Міг вдарити, але порівняно з тим, що тепер – то не було, в більшості я отримувала”, – говорить вона.

Журналісти вдома не застали батька, двох братів хлопчика, який потрапив у лікарню, забрала бабуся. На дзвінки чоловік не відповідає. Сусіди приголомшені, бо вважали, що сім’я жила добре: жінка їздила на заробітки, 39-річний чоловік доглядав за господарством і трьома дітьми, хоч і випивав, але не часто.

“Що поганого сказати про них не можу, живуть, виховують дітей, діти чисті, в школу ходять, в садочок”, – каже мешканка с. Лановичи Людмила Пікуш.

“Може, стрес, зарплати немає, роботи немає, з чого повинен жити”, – вважає односелець Іван Бурсук.

“Дитина завжди відвідував школу. Мороз і холод”, – каже вчителька Марія Строгуш.

В соціальній службі пояснюють, що в сім’ю раніше не навідувалися, бо ніяких скарг на нього не було, зате з чоловіком після скандалу вже поспілкувалися.

“Знаходився в нетверезому стані після конфлікту телефонної з дружиною. Він зірвав злість на дитині, побив свого сина”, – каже головний спеціаліст служби у справах дітей Самбірської районної адміністрації Зоряна Войтович.

“Наносив удари руками. Надалі штовхав, малюк падав на підлогу. Це було в присутності двох інших молодших братів”, – розповів старший слідчий Самбірського відділу поліції Олег Соломін.

За умисне нанесення дитині тілесних ушкоджень чоловіку загрожує до трьох років в’язниці, а от позбавити його батьківських прав суд може тільки за клопотанням мами. Жінка збирається подати на розлучення і каже, що діти тепер будуть жити з бабусею.