Виявляється це можливо! Вирощуємо білі гриби на підвіконні! (Відео)

Переважно всі люди ходять в ліс по гриби. Але є спосіб за допомою якого можна їх вирощувати на підвіконні.

Всі ми їх обожнюємо і як тільки побачимо цей еталон гриба, так і течуть слинки! Але радіти доводиться недовго, адже сезон збору білих грибів не настільки довгий!

Повідомляє miysvit.pp.ua, із посиланням на Вакурат

У Швейцарії білі гриби чомусь вважаютьсяя не їстівними. У 1961р. Московське радіо повідомило, що в лісі знайдено білий гриб вагою понад 10 кг з діаметром капелюшка 58 см.

У 2002 році в зруйнованому реакторі Чорнобильської АЕС робот виявив гриби. Вони не тільки не загинули, а й прекрасно розмножувалися. Білий гриб – один з найбільш «всюдисущих» грибів, він росте від кордону тундри до кордонів субтропіків. Забарвлення білого гриба залежить не тільки від місця, де він росте, але і від того, який ліс його оточує – хвойний або листяний.

А скільки всього смачненького можна зробити з цих самих грибів: і посмажити з цибулькою, і замаринувати, і навіть висушити.

Але все це можливо, тільки якщо ці гриби знайти. А це, як відомо, не завжди просто. Те погода не дозволяє, то сезон вже скінчився. Ті, хто не встигають вчасно назбрати грибів вкрай засмучені, але даремно.

Далі дивіться відео: