Вирощування моркви в яєчних лотках. Отримуємо гарний урожай без турбот

Хочемо поділитися з вами цікавим способом вирощування моркви.

Доброго дня передплатники та гості каналу, хочу поділитися з вами, як я вирощую свою моркву саджаючи її в яєчні лотки. Для мене це був новий досвід, так я ще не садила.

Пише Вакурат із частковим використанням матеріалів інформаційного ресурсу “Десять соток”.

І в ту весну вирішила спробувати, результат мене дуже порадував, та ще виявилося що така посадка дуже зручна, ніяких турбот все легко і просто. В це літо теж буду садити таким же способом, а як? Розповідаю.

Коли ми садимо моркву в грядку, нам доводиться кілька разів проріджувати грядку, але саджаючи моїм способом, вам не потрібно буде проріджувати, а значить більше вільного часу у вас буде.

Готуємо грядку, перекопуючи разом з піском, і рівняємо граблями, вона повинна бути рівною. Берем яєчні лотки стільки, щоб вам вистачило на грядку.

Хтось робить в них отвори, але мені здається це довгим процесом, тому я в кожному осередку гострим ножем прорізала хрест навхрест, так швидше мені здалося.

І коріння легко буде прорастати. Берем насіння і по одному можна і по 2 викладаємо в клітинку і відразу засипаємо землею. Якщо приймуться обидва насіння, один можна просто видалити, адже буває так, не завжди морква успішно сходить.

Після того як всі насіння висаджені в лотки, я поливаю грядку і вкриваю нетканим матеріалом. А як тільки з’являються сходи, тканину можна прибирати.

Така посадка дуже зручна по-перше не потрібно проріджувати, а по-друге прополювати теж не потрібно, адже лотки закривають майже всю грядку, а між ряддя можна сміливо постелити картон, тоді не буде рости трава. А якщо і виросте то одинично, її легко можна буде прибрати. А яєчна касета з часом перегниє а земля на цій грядці буде дуже легкою і пухкої.

Таким же способом можна посадити і редис, він виростає одна до однієї, і теж немає проблем з бур’яном і прорежовуванням. Всі садять по-різному, хтось навіть примудряється клеїти насіння на туалетний папір, але це дуже втомлює.

Порада!

Коли будите класти яєчні касети, в тих місцях де стик, накладіть їх один на друга. Таким чином світло не потраплятиме і бур’ян не зможе вийті. Ви звільніть себе від зайвої роботи.

Ось така проста і цікава посадка. Пишіть як висаджуєте, свої насіння моркви ви? Можливо у вас теж є свій цікавий метод посадки моркви.