Взагалі страх втратив!? Щ0йнo, в нeдiльнuй ранок, Пyтiн зpобив cтpaшнy заяву npо Укpаїнy (кaдрu)

Президент РФ Володимир Путін знову повторив свій улюблений тезу про те, що українці і росіяни нібито є одним народом.

Цього разу він додав ще й білорусів. Скандальна заява пролунала на Петербурзькому міжнародному економічному форумі, передає ” Діалог.UA “.

У Санкт-Петербурзі  Путін підтвердив плани на воскресіння імперії. Увійти в неї, за його задумом, повинні, крім РФ, Україна і Білорусь.

Щоб аргументувати свої імперські устремління, російський лідер традиційно спотворив історію.

“Я вважаю, що білоруси, росіяни та українці – єдиний народ”, – повторив агресор своє улюблене заяву.

Він видав, що спочатку “не було ніякої України”, а її нібито придумали країни Заходу перед Першою світовою війною, щоб знищити Росію.

“Почали розвивати ідею української ідентичності, розхитуючи свого потенційного супротивника, намагалися його розділити, щось від нього віддерти”, – заявив узурпатор.

Він також додав, що відноситься “з розумінням і повагою” до української ідентичності, яка, згідно з його версією історії, була сформована штучно.

«Свого часу не було ніякої України. Коли Запорізька Січ увійшла до складу Російської імперії, вони ж не входили як українці, а як російські. Там визначалося що? Історія, мова, віра, релігія. І все вважали себе росіянами. Потім з розвитком Україна вона формувалася на околиці імперії. близькість до європейській культурі, і католицькому світу, часткове входження цих територій в католицьку Польщу у частини населення
сформувало бажання ближче бути до тієї частини Європи. цілком
законне бажання, насправді, нічого тут немає поганого », – заявив Путін.