Вживайте мед з насінням льону, та забудьте про проблеми з кишківником

Всім давно відомо, що льняне насіння має корисні та поживні властивості. Якщо його змішати з бджолиним медом, то суміш набуває сильну дезінтоксикаційну дію. При вживанні цього засобу очищується кишківник, тонізуються судини та підвищуються захисні функції організму.

При неправильній роботі кишківника, порушуються всі процеси травлення, накопичується багато шлаків та сповільнюється перистальтика

Мед містить у своєму складі такі елементи як фруктоза, глюкоза, фолієва кислота, каротин, вітамін Е, групу вітамінів В та своєрідний пігмент, завдяки якому розщеплюються ліпіди.

Мед насичує організм вітамінами, покращує роботу ШКТ, має антибактеріальні, загальнозміцнювальні властивості та вважається природним антибіотиком.Щоб покращити сон та зняти нервову напругу, корисно на ніч випивати склянку теплого молока з медом.

Льняне насіння містить корисні ненасичені жирні кислоти та рослинний протеїн.

За допомогою речовин, які входять до складу насіння, з організму людини видаляються вільні радикали, отрута, канцерогени, продукти метаболізму та розщеплюється шкідливий холестерин. Його використовують для лікування:

— захворювань ШКТ (гастроентериту, виразки шлунку, коліту, гастриту);

— атеросклерозу;

— алергії;

— менопаузи у жінок;

— онкології молочних залоз.Щоб очистити органи ШКТ за допомогою меду та льняного насіння потрібно виконувати всі пункти нижченаведених рецептів:

  1. Коктейль-детокс.

В блендері подрібніть до однорідної маси насіння льону 1 ст. л., натуральний мед 1 ст. л., кисле зелене яблуко та склянку води. Готуйте такий коктейль раз на два дні та приймайте вранці натщесерце. Лікувальний курс – 30 днів.

  1. Льон запарений.

Залийте одну столову ложку насіння льону окропом, дайте настоятись, щоб насіння набухло та виділився слиз. Злийте слиз в окрему склянку та влийте ложку натурального меду. На протязі двох тижнів приймайте цю суміш вранці натщесерце. Готуйте завжди свіжу суміш.