Я, не вагаючись, вчинив би так само! Турчинов поставив Шуфрича на місце. Гучні слова!

Екс-секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов заявляє про спробу реваншу з боку проросійських сил в Україні у світлі подання народним депутатом фракції “Опозиційний блок” Нестором Шуфричом заяви проти нього до Генеральної прокуратури, Державного бюро розслідувань та Служби безпеки України.

“Шуфрич подав заяву… про відкриття кримінального провадження проти мене за наказ у 2014 році знищувати ворогів та боронити свою країну від російських загарбників. Для таких шуфричів захист рідної країни – це злочин, але я впевнений, що для кожного українця це обов’язок – захищати свою державу від будь-якої погані, що прагне позбавити нас нашої землі, нашої свободи, нашої незалежності. Якби ті події знову повторилися, я, не вагаючись, вчинив би так само”, – написав Турчинов на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, подібні заяви “зараз не рідкість”. “Оточення Януковича (екс-президент України Віктор Янукович – ІФ), проросійська “п’ята колона” піднімають голову, сподіваючись на реванш. Але я переконаний, патріоти України, де б вони не працювали – на державних чи недержавних посадах, – ніколи не допустять цього реваншу ні в тилу, ні на полі бою”, – наголосив Турчинов.

Нагадаємо, що народний депутат Нестор Шуфрич подав у Генпрокуратуру заяву на екс-президента Петра Порошенка й екс-секретаря РНБО Олександра Турчинова, звинувативши їх у державній зраді.

Окрім того, Олександр Турчинов заявляє, що не виконує обов’язки секретаря Ради національної безпеки і оборони України з моменту підписання президентом указу про звільнення – з 19 травня.

Про це Турчинов повідомив в Facebook.

“Останнім часом деякі ЗМІ поширюють інформацію, нібито я продовжую виконувати обов’язки секретаря РНБО. Нагадую, що 17 травня я звернувся до президента із заявою про звільнення, а 19 травня був підписаний відповідний указ”, – зазначив він.

“З моменту оприлюднення указу президента України” Про звільнення О.Турчинова з посади секретаря Ради національної безпеки і оборони України “я там не працюю. Твердження, що нібито я виконую якісь обов’язки секретаря РНБО – дурниця, яка не відповідає дійсності і суперечить українському законодавству “, – підкреслив він.

Джерело