Я не знаю, що там зараз відбувається в Трускавці, але судячи з кількості кравчуків-медведчуків на українських каналах…

ПОЛІТІЧЄСКАЯ РЄПУТАЦІЯ – ПРОДУКТ СКОРОПОРТЯЩІЙСЯ))

На початку 2000х я працював на телеканалі ІНТЕР (був популярним російськомовним телеведучим, Тайд, Шалений світ, Бадьорого ранку, Квадратний метр)), словом, ви в курсі, а хто нє, то шо було, те було….

Політикою я тоді не цікавився. Заробляв гроші, розвлікав заможну публіку, був в тренді і на гламурі, понтувався, вів трохи розгульний спосіб життя, – карочє за нинішніми мірками – ідеальний народний депутат від ЗЕ – слуга народу))

І от якось до мене звернулося керівництво телеканалу змодерувати для молодняка СДПУ(о) політичний тренінг, на кшталт: відбулися вибори до Верховної Ради і ви всі – народні депутати, що пройшли до парламенту.

Тренінг відбувався у Будинку вчителя, де в свій час засідала Рада часів УНР. В Президії – Кравчук, Медведчук, Зінченко і ще купа якихось знайомих на той час облич, чиї прізвища не зберіглися в історії.

‘Політічєская рєпутація в Украінє – продукт скоропортящійся і завісіт от маси суб’єктівних факторов, начіная от коньюктури на ринкє углєворододов і заканчівая настроєнієм російского прєзідєнта’ – приблизно так почав свою промову якийсь заїзжий модератор із Москви. Далі було ще цікавіше:

‘Політіка – вєщь абсолютно бєзпрінципная. Тот кто склонен к рєфлєксіям, самокопанію, нє способєн іграть в командє для подобной місії нє годітся. Вашє главноє заданіє любой цєной, я почьорківаю ЛЮБОЙ, добіться, чтоби ваш законопроект бил проголосован. Для етого хороші всє срєдства – договорьонності, служєбниє связі, лічний авторітєт, а когда нужно компромат, подкуп, шантаж і дажє угрози фізічєской расправи. Всьо ето ми будєм моделіровать в етіх стєнах’.

І дійсно, потім упродовж трьох днів понад двісті п’ятдесят молодих людей, отримували знання як ‘валити конкурентів’, ‘підкупати колег’, ‘задіювати чорний піар’, ‘впливати фізично і морально’, ‘працювати в комітетах’, ‘створювати та приймати проекти законів’ ‘голосувати по білому і по чорному’….

Але над усім цим тяжіла одна домінанта, яку тренери і коучі повторювали як мантру ‘ДЛЯ ДОСТІЖЄНІЯ ЦЄЛІ ВСЄ СРЄДСТВА ХОРОШІ’, а ще сміялися: ‘когда кто-нібудь спросіт ‘єсть ли у вас совєсть?’ , смєло отвєчайтє ‘єсть, но ми єю рєдко пользуємся’))

З середини все це нагадувало якийсь сатанинський шабаш з метою на*бати усе й усіх, не виключаючи одне одного і самих себе.

Я не знаю, що там зараз відбувається в Трускавці, але судячи з кількості кравчуків-медведчуків на українських каналах, та риторики багатьох новообраних народних депутатів з того далекого 2002го року не багато що змінилося.

Здається нових слуг народу знову в пришвидшеному темпі вчать як найобувати всіх нас і одне одного за допомогою новітніх технологій.

Отака асоціація виникла сьогоднішнього вечора.

Друзі, будьмо пильними!!

Антін Мухарський

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на startko.co.ua, а також на сам матеріал!

Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Якщо Ви вже підписані, то не робіть нічого. Дякуємо Вам !

джерело