Я ніколи раніше не замислювався, чому у жебраків діти завжди сплять…Коли я дізнався правду, я був ошелешений

У переходах, біля станцій метро частенько можна побачити жебраків з дітьми на руках, передає Ukr.Media. Вони настільки пошарпані, що навіть не вдається визначити їх вік. Жінки зазвичай сидять на брудному і холодній підлозі, поставивши перед собою пластиковий стаканчик для пожертвувань.

Дитина на руках стає додатковим аргументом, щоб викликати жалість у перехожих. Дитя, замотане в смердючі ганчірки або одягнений в брудну і рваний одяг, зазвичай не подає ніяких ознак життя. Цілодобово безперервно дитина ніби спить, а стакан для подаянь наповнюється монетами та купюрами.

Мені довелося якось спостерігати таку картину протягом цілого місяця. Жінка з дитиною окупувала місце в перехід у найближчої станції метро. А народ все подавав так подавав, думаючи, що допомагає нещасним.

Проходячи повз жебрака кожен день, я жодного разу їй не подав. Не хотів, щоб мої гроші пішли на будівництво чергового особняка її господаря. Адже це дуже прибутковий і жорстокий бізнес. Жебраки віддають більшу частину своїх доходів покровителям, а на залишки купують собі горілку та шаурму.

Ніхто з подаючих не замислюється, що для жебраки зайняти місце у метро коштує грошей, а все зароблене йде в загальний котел.

Але найбільше мене вражає, що ніхто не замислюється, чому дитина на руках у жінки постійно спить? Неможливо, щоб дитина 1-3 років спав цілий день. Зазвичай діти сплять по 2-3 години, потім сплять, а потім знову засинають. Я вирішив поцікавитися у цієї горе-матусі, що ж таке з її дитиною.

Підійшовши до неї, я запитав: «Чому дитина спить весь час?» Жебрак зробила вигляд, що не чує мене. Вона втупилася в підлогу і натягнула комір вище, ніби ховаючись від мене. Я повторив своє питання. «Пішов на…», — прошипіла гадюка.

Я вже мало не кричав. Несподівано, хтось поклав мені на плече руку. Це був звичайний роботяга. Він сказав мені: «Чого причепився, бачиш, їй і так тяжко». Підкинувши кілька монет жебрачці, він пішов. А дитина спала…

Трохи подумавши, я вирішив подзвонити знайомому циганові. Він пояснив мені, як влаштований весь цей бізнес. На мій превеликий подив, кришують побирушек не тільки цигани.

У нас в Києві цей бізнес поділений між українцями, молдаванами і циганами. Хтось спеціалізується на інвалідах війни, хтось на жінок з дітьми, хтось на звичайних попрошайках.

Всі райони розподілені між угрупованнями. Дітей для таких «матусь» беруть в оренду у алкашів і накачують горілкою або снодійним. Тому вони і сплять цілий день і не дістають своїм плачем жебраків.

Зрозуміло, що дитячий організм не в змозі витримати такі навантаження. Часто такі діти просто вмирають. Але ніхто і пальцем не поворухне, щоб за це покарати злочинців.

Я повернувся в перехід до тієї самої побирушке, але виявив у неї на руках нового дитини. Я був в шоці. Що ж вона зробила зі старим дитям? Але відповіді я не отримав. Викликавши поліцію, я змалював ситуацію сержантові, і він пообіцяв мені терміново у всьому розібратися. На наступний день жебрачки в переході вже не було.

Боротися з жебраками таким способом марно. Втім, якщо кожен перестане подавати їм, то такий бізнес перестане існувати. Злочинці просто перестануть отримувати дохід і не будуть займатися неприбутковим бізнесом.

Поділіться цією інформацією з рідними і знайомими. Переконай їх більше не подавати гроші цим нелюдам.
джерело