“Я обіцяю, що ніколи не підведу вас усіх”. Зеленський виступив із першою промовою після екзит-полів “Я ОБІЦЯЮ, ЩО НІКОЛИ НЕ ПІДВЕДУ ВАС УСІХ”. ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВИСТУПИВ ІЗ ПЕРШОЮ ПРОМОВОЮ ПІСЛЯ ЕКЗИТ-ПОЛІВ

Переможець на виборах президента подякував усім українцям.

Кандидат у президенти Володимир Зеленський виступив із першою промовою після

Національний екзит-пол: Зеленський набирає 73,2%, а Порошенко – 25,3%
оприлюднення результатів екзит-полів.

Про це він заявив під час прямого включення на сторінці “Команди Зеленського” у Facebook.

“Ми зробили це разом. Дуже дякую кожному. Не буде ніякого пафосу. Просто хочу сказати дякую своїм батькам за підтримку і за те, що вони це пережили, моїй дружині за силу і витримку. Якби вона раніше почула все, що говорили, мабуть, вона б не вийшла за мене. Дякую батькам дружини, моїм дітям, усій моїй родині. Дякую усій команді, усьому штабу, кожному, експертам, юристам, волонтерам, спостерігачам, кол-центру”, – сказав він.

Окремо Зеленський подякував “пані Оксані та пані Любі, які прибирали за тими, кого перерахував вище”.

“Дякую “Кварталу-95”, правда, він може тепер називатися “Квартал-73″, дякую правоохоронцям за чесну службу, дякую СБУ за те, що тримали мене в тонусі, дякую усім нашим військовим і волонтерам за те, що бережете Україну. Дякую журналістам, дякую усім українцям, які мене підтримали, дякую усім українцям, які зробили інший вибір. Дякую усім українцям, де б ви зараз не перебували. Я обіцяю, що ніколи не підведу вас всіх”, – додав він.

Наостанок Зеленський звернувся до мешканців країн колишнього СРСР.

“Поки я ще офіційно не президент, я можу сказати як громадянин України – усім країнам пострадянського Союзу, подивіться на нас – усе можливо. Дякую Богу”, – резюмував він.

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента України. Згідно з даними Національного екзит-полу та екзит-полу ТСН, перемогу здобув Володимир Зеленський. Він отримав майже 75%, тоді як чинний президент Петро Порошенко – близько 25%.

джерело