“Я цього не робив. Мені це не потрібно”, – Зеленський про залучення послуг американських лобістів

Президент України Володимир Зеленський запевняє, що не мав справ з лобістською фірмою Signal Group Consulting між першим і другим туром президентських виборів

 

Про це він заявив у суботу, 3 серпня 2019 року, в готелі Rixos у Трускавці, під час короткого спілкування з журналістами, передає Еспресо.TV з посиланням на Радіо Свобода.

За його словами, це не було потрібним у зв’язку з наявним у нього високим рівнем підтримки:

“Мені не потрібно лобі. Ви знаєте прекрасно, яка довіра до мене у людей”.

Що ж стосується оприлюднених на сайті української служби Голосу Америки копій відповідних документів, то вони, як наголосив Зеленський, його не стосується, оскільки там немає його підпису.

“Мій підпис є? …Я ніколи ніким не користувався …Я ніколи не зустрічався ні з одним лобістом, ні з одним посередником, нікого про це не просив. Я цього не робив, мені цього не потрібно. Я нікому ніякої копійки не платив. І це не може бути”, – зазначив президент.

Водночас, він припустив що “хтось” міг укласти згадану угоду від його імені.

Радіо Свобода

Лобістська компанія Signal Group Consulting LLC наприкінці липня опублікувала звіт про роботу, яку вона виконала на користь Володимира Зеленського – http://bit.ly/2YDMSH5 

Президент України ексклюзивно дав нам коментар про цей звіт

Встроенное видео

 

 

 

  • Нагадаємо, розміщений у вільному доступі звіт Signal Group Consulting свідчить, що компанія отримала понад $60 тис. від представників штабу Зеленського за свою роботу в США.