“Я з абсолютно чистою совістю сьогодні вам це кажу”.Порошенко заявив, що за час президентства нічого не знав про корупційні схеми

Президент переконує, що ніякого відношення до корупції він не має
У середу,10 квітня, чинний український президент Петро Порошенко в ефірі “Радіо НВ” заявив, що йому не було відомо ні про які корупційні схеми протягом його роботи за 5 років.<

У ході бесіди ведучий задав питання президенту, чи він причетний до яких-небудь корупційних схем за час своєї роботи президентом, і чи може він сказати, що в цьому питанні його совість чиста. У відповідь Петро Порошенко заявив: “Ні до яких корупційних схем президент Петро Порошенко не був причетний. Я це заявляю, і підкреслюю. Мені не було відомо ні про які корупційні схеми, і я з абсолютно чистою совістю сьогодні вам це кажу, і чесно дивлюся в очі в тому числі правоохоронним органам. Це була моя тверда політика протягом 5 років”.

Петро Порошенко

Перше, що приходить на розум після подібної заяви – це скандал в Укроборонпромі і те, що ніхто досі не поніс ніякого покарання, хоча журналістське розслідування рясніло прізвищами і фактами. Українська оборонна промисловість, за оцінками експертів, могла покрити не тільки потреби ЗСУ як в мирний, так і у неспокійний час. Вона могла приносити чималі прибутки державі, але виявилося, що тривалий час в комплексі зброї і техніки нашої держави проводилися масштабні розкрадання.

Варто нагадати, що по опублікованій раніше інформації розслідування “Bihus.info”, причетним до крадіжок міг бути син заступника секретаря Ради нацбезпеки і оборони Олега Гладковського Ігор. Передбачається, що він у 22-річному на той момент віці разом з партнерами організував приблизно в 2015 році постачання контрабандних російських деталей для військової техніки.