Як і де відсвяткувати Різдво у центрі Києва та його районах. Список святкових заходів

У Різдвяний вечір 7 січня і протягом тижня на киян та гостей міста очікують святкування як у центрі столиці України, так і в її різних районах

Про це повідомляє прес-центр Київської міської державної адмінстрації.

Зокрема, на Софійській площі відбудеться святкування Різдва Христового, там пройде хода звіздарів і Різдвяний концерт.

На площі Лесі Українки аж до 15 січня на дітей і дорослих очікують розваги у рамках культурно-мистецького проекту “Містечко Санти”.

Святкування Різдва передбачені також і у багатьох районах столиці.

У Голосіївському районі протягом січня триватиме проект “Новий рік у Голосієво” в парку культури та відпочинку ім. М. Рильського. Передбачено тематичне ілюмінаційне оформлення парку та фонтану, святковий ярмарок, розваги та зимові активності.

У Дарницькому районі з 4 до 9 січня проходить інтерактивна дитяча казка “Зимові розваги” у дитячо-юнацькому центрі (вул. К. Заслонова, 14). 12 січня з 16:00 до 17:00 – конкурс колядок і щедрівок “Новорічно-різдвяний калейдоскоп” у Центрі інтегративного професійного навчання дітей та молоді (Харківське шосе, 121/3). 15 січня о 17:00 на базі Дитячої школи мистецтв № 9 (вул. Є. Харченка, 47) відбудеться фольклорне свято “Ой, прийшла коляда!” за участю школярів. Також протягом січня в усіх бібліотеках району триватимуть різноманітні святкові заходи.

  • У Деснянському районі до 12 січня із 12:00 до 18:00 діятиме виставка авторських ляльок “Перетин світів” (вул. Т. Драйзера, 6), понеділок – вихідний, і виставка учнівських робіт художнього відділення школи мистецтв ім. М. Леонтовича (вул. М. Закревського, 43-А). Із 7 до 19 січня в усіх храмах району відбудуться святкові богослужіння з нагоди свят Різдва Христова, а також Водохреща, яке відбудеться 19 січня на березі р. Десенка.
  • У Дніпровському районі до 19 січня триватиме арт-виставка декоративно-прикладного мистецтва “Різдвяні обереги” у Центрі дитячої та юнацької творчості (вул. Сєрова, 19). Також новорічно-різдвяні заходи будуть організовані у бібліотеках району.
  • В Оболонському районі протягом січня передбачено святкові програми для дітей пільгових категорій у ТРЦ “Drеаm Town”.
  • У Печерському районі з 4 до 13 січня передбачено різдвяні програми у клубах за місцем проживання. 15 січня – фестиваль народної творчості “Коляд, коляд, колядниця” у клубі за місцем проживання “Молоді серця” (вул. І. Кудрі, 38-Б).
  • У Подільському районі 5 січня стартує виставка різдвяних віночків “Чарівництво власноруч” (вул. Кирилівська, 115/3). 9 січня об 11:00 – розважальна програма “Святкова фантазія. Різдвяні візерунки” (вул. Кирилівська, 115/3) та фольклорні посиденьки “Колядують зорі на Різдво Христове” (вул. Світлицького, 24-А). До 9 січня на Контрактовій площі триватиме “Казкова зима на Подолі” – святковий тематичний ярмарок, парк казкових скульптур і атракціонів, а до 18 лютого – новорічно-різдвяний ярмарок і льодова ковзанка.
  • У Солом’янському районі у першій декаді січня в усіх бібліотеках триватимуть новорічно-різдвяні заходи.
  • У Шевченківському районі до 10 січня транслюватимуть 3D-шоу “Лускунчик у Крижаному королівстві” на головному фасаді Національної опери України (вул. Володимирська, 50). Також киян і гостей міст запрошують протягом січня відвідати парк ім. Т. Шевченка, прикрашений сучасною світловою ілюмінацією та інсталяціями.

Джерело