Як повернути подушкам колишню чистоту: обійдемося без хімчистки

Згодом на подушках починають з’являтися жовті плями від поту, усередині накопичується пил і сміття. І купувати нові кілька разів на рік – зовсім не вихід. Щоб повернути блискучу білизну подушкам, скористайтеся детальною інструкцією з їхнього чищення.

Причому цей метод підійде й для бавовняних, і для пухових, і для синтетичних подушок.
ЯК ПРАВИЛЬНО ПРАТИ ПОДУШКИ

Зніміть наволочки, їх потрібно прати окремо. Якщо у ваших подушок є спеціальні чохли, періть їх також окремо.

Покладіть подушки в пральну машину. Краще прати відразу дві, так машинка зможе зберігати баланс, і подушки не будуть битися об стінки.

Додайте мийний засіб. Щоб ефективно відбілити подушки і позбутися жовтизни, змішайте 1 склянку мийного засобу у вигляді порошку, 1 склянку відбілювача і півсклянки бури.

Запустите прання в делікатному режимі. При інших режимах пір’я може зжатися, і подушки назавжди зіпсуються. Потрібно також передбачити 2 цикли полоскання: пір’я усмоктує хімічні речовини із засобу для прання. Додаткове полоскання зведе кількість “хімії” до мінімуму.

Якщо у вас є сушильна машина, завантажте в неї подушки, поставте на делікатний режим і протягом сушіння зупиняйте машину кілька разів, щоб збити подушки, потім продовжуйте сушити.

От і все! Після цього потрібно гарненько висушити подушки. Під час прання в барабан можна кинути тенісні кульки, щоб пух не збився.

джерело