Як саме аборт здатний вплинути на життя і долю жінки після

Люди вже давно розділилися на тих, хто «за» аборти, і тих, хто «проти».

Безработная стала миллионершей за сутки! Ее схема
Це і не дивно, адже далеко не кожен здатний зважитися на такий крок, так само як і не кожен вважає за потрібне засуджувати чиєсь рішення. Добре це чи погано, але кожна жінка сама приймає таке важливе життєве рішення, як народжувати чи не народжувати дитину. І все ж експерт, практикуючий психотерапевт розповіла про те, як саме аборт здатний вплинути на життя жінки після, адже абсолютно ясно, що безслідно подібна процедура не пройде, передає Ukr.Media.

1. Вплив на відносини в парі

Навіть якщо рішення зробити аборт було обопільним, це зовсім не означає, що пара зможе забути про нього і далі жити довго і щасливо. Той факт, що вони виявилися не готові створити повноцінну сім’ю, вже говорить про те, що проблеми, з якими не вдалося впоратися. Довіра похитнулася, впевненість у майбутньому. У психології є навіть такий термін, що після аборту жінка ніби «абортирует» партнера зі свого серця.

2. Муки совісті

Навіть якщо ви змогли зважитися на аборт і зробили його, це зовсім не означає, що раптово вас не наздоженуть муки совісті. Так чи інакше, але ви позбавили життя людини. Людини, який був частиною вашої плоті і крові. Не варто думати, що це так безслідно зникне з вашої пам’яті. Муки совісті можуть застигнути зненацька, але що зроблено, те зроблено.

3. Вплив на майбутніх дітей

У психотерапевтичній практиці були випадки, коли діти, які народилися після тих, від яких батьки відмовилися допомогою аборту, ставали депресивними і нездатними пристосовуватися до життя. Вони ніби не відчувають того, що гідні насолоджуватися майбутнім, адже їх попередникам не судилося народитися на світ.

4. Невротичне відчуття провини

Це вплив відрізняється від мук сумління тим, що воно ніби нав’язане суспільством. Жінка відчуває, ніби лікарі і навколишні люди засуджують її вчинок, тому починає відчувати провину перед усіма, хто вважатиме за вчинений гріх.

Знову ж таки, тільки вам вирішувати дарувати життя дитині, але ви повинні пам’ятати про те, що подібний вчинок назавжди залишить у вашому житті слід. Якщо ви наважуєтеся на аборт, то будьте готові до того, що на якийсь час ваша втратити життя яскравих фарб.
джерело