Як відмити душову кабіну: декілька дієвих способів

Чистити стінки душової кабіни — одне з найбільш неприємних, нудних і трудомістких занять, які багато відкладають на потім. Пропонуємо найбільш ефективні способи впоратися з цим.

Чистити стінки душової кабіни — одне з найбільш неприємних, нудних і трудомістких занять, які багато відкладають на потім. Але робити це потрібно, адже чим довше тягнути, тим важче буде потім привести все в порядок. Пропонуємо найбільш ефективні способи впоратися з цим.

СПОСІБ 1

Ця проста формула хороша тим, що надалі вона буде захищати стінки душової кабіни від мильного осаду.

Вся справа в ополіскувачі для посудомийних машин, якого потрібно зовсім небагато. Не потрібно навіть нічого терти, досить розпорошити його по стінках після того, як ви прийняли душ.

1/2 склянки перекису водню

1/2 склянки спирту (або трохи побільше горілки)

1 ст л засоби для миття посуду

1 ст л ополіскувач для посудомийних машин

2 склянки води;

СПОСІБ 2

Найпростіший засіб — це оцет, розведений водою.

Налийте в пляшку з розпилювачем оцту, приблизно на 1/4. Потім долийте в неї води і додайте кілька крапель засобу для миття посуду. Все гарненько збовтайте перед використанням. Врахуйте, що такий спосіб не підійде для сильно забруднених поверхонь, але для постійного підтримуючого догляду — цілком хороший.

СПОСІБ 3

Налийте в пляшку з розпилювачем склянку води і розмішайте в ньому столову ложку соди і лимонної кислоти. Нанесіть розчин на стінки душової кабіни, дайте засобу подіяти протягом 7-10 хвилин, протріть поверхні і змийте водою.

ЧИМ ВІДМИВАТИ

Для догляду за стінками кабіни можна користуватися гумовим скребком. Він зручний тим, що швидко видаляє краплі води, і від них не залишається потім дрібної сіточки патьоків на склі. Якщо використовувати скребок регулярно, то вам набагато рідше доведеться займатися оттиранием стінок душової кабіни.

Ну а коли така сіточка з подсохших крапель вже утворилася, скребок не допоможе. Потрібно більш радикальний засіб.

В цьому випадку можна використовувати меламінову губку (тільки без будь-яких додаткових засобів) або дрібну, але жорстку мочалку.

Також можна зустріти пораду — використовувати WD-40 для того, щоб стінки кабіни буквально стали сяяти. Його потрібно нанести на скло, залишити ненадовго, а потім протерти паперовими рушниками.

А ось поширений в інтернеті лайфхак з половинкою грейпфрута, посипаного сіллю, на ділі не спрацював. Так що грейпфрут краще залишити на сніданок, а користуватися все ж тими засобами, які призначені для чищення і прибирання.
Джерело