Як видалити бородавки природним шляхом

Хоча бородавки не є раковими пухлинами і не викликають жодних проблем зі здоров’ям, вони можуть змусити людину, яка страждає від цієї проблеми, почувати себе незручно і ненадійно. Але ви можете вилікувати бородавки за допомогою різних місцевих засобів, які видаляють бородавки зі шкіри.

Бородавки – це нарости шкіри, викликані вірусом. Вони різні за розміром і кольором і зазвичай вражають руки, ноги та шию, але вони також можуть з’явитися на будь-якій іншій частині тіла. Як позбутися їх природними методами? Просто читайте далі.

Часник: ефективний лікувальний засіб

Часник – це дуже корисний продукт, який вам слід додати до раціону. Крім того, він ще й може допомогти вам позбутися бородавок. Нанесіть часник безпосередньо на уражену ділянку: розчавіть свіжий зубчик часнику, поки не отримаєте густу пасту і нанесіть безпосередньо на бородавки. Залиште його на ніч і покрийте чистою пов’язкою.


Коли прокинетеся вранці, зніміть часник і очистіть зону ураження. Повторюйте цю процедуру щовечора, доки бородавки не висохнуть і не відваляться.Часник також не дасть новим бородавкам з’явитися в цьому ж місці.

Часник діє як на малі, так і на великі бородавки, але у випадку з останніми, процес лікування може затягнутися на один або два місяці, доки вони повністю зникнуть. Вам просто потрібно бути терплячими і наполегливими.
Використання скотчу

Цей метод ідеально підходить для всіх, навіть для дітей. Просто приклейте невеликий шматочок скотчу на бородавку на шість днів. Після цього зніміть скотч і замочіть бородавку у воді на декілька хвилин.

Потім акуратно вичистіть бородавку за допомогою пилки для нігтів або пемзи, щоб позбутися мертвої шкіри. Наклейте новий шматочок скотчу і повторюйте цю процедуру, доки бородавка не зникне, це може зайняти до кількох місяців.

Бананова шкірка


Оскільки бананова шкірка містить саліцилову кислоту, вона може допомогти висушити бородавки.

Відріжте шматок шкірки від банана і покладіть його на бородавку внутрішнім боком. Закріпіть його за допомогою скотчу перед сном на ніч.Ви можете змінювати пов’язку один або два рази на день. Курс лікування повторюють, доки бородавка не зникне.
Лимонний сік

Застосування лимонного соку кілька разів на день допомагає видалити бородавки. Замочіть ватний тампон у лимонному соку і прикладіть його до ділянок, вражених бородавками на декілька секунд. Повторюйте три або чотири рази на день, поки бородавка не висохне, стане чорною і відпаде.

ДЖЕРЕЛО