ЯК ВИМЕСТИ З БУДИНКУ НЕГАТИВ ТА ХВOPOБИ І ЗАЛУЧИТИ ГРОШІ ТА БЛАГОПОЛУЧЧЯ. CИЛЬНІ ПОРАДИ OЛEНИ КYРUЛOВОЇ

Раніше віники та мітли мали особливе, сакральне значення. За допомогою їх сили виганяли зло, позбавлялися від неприємностей, вимітали безгрошів’я. Існує безліч змов на віник, якими наші предки користувалися для залучення в будинок благополуччя і багатства.

Як вимести з будинку негатив та хвороби і залучити гроші та благополуччя

На спадаючий Місяць підметіть весь будинок віником, все сміття зосередьте у самого входу в будинок, прямо біля порогу. Поріг вважається межею між двома світами. Зберіть сміття в совок, з совка викинете в пакет і тут же разом з ним переступіть поріг свого будинку зі словами: «Сміття до сміття, добро до добра. Чужого зла не треба, відправляю туди, звідки прийшло». Сміття винесіть на вулицю разом з віником. Додому йдіть, не озираючись.

За старих часів існував ритуал, за допомогою якого крали удачу у багатших і успішних людей. Для цього брали віник, йшли до паркану будинку щасливої ​​людини і починали мести землю біля хвіртки, примовляючи змову на віник: «Вашу удачу собі забираю» Зібрану землю несли до себе додому і кидали в свою смітник. Це сміття повинне «переночувати» в будинку нічку. Після його можна викидати.

 

Якщо ви хочете не тільки прибрати в будинку, але ще і грошики залучити, то народна мудрість рекомендує враховувати при підмітанні дні тижня.

У понеділок підмітати не можна – можна гроші втратити.

У вівторок мести – можна грошей знайти. У цей день завдяки прибиранню можна знайти  втрачені гроші.

У середу прибирання – торгівля піде спритно.

У четвер вимітають безгрошів’я. Для цього відкривають всі вікна, щоб пил, енергія втрат і бідності з підлоги, могла виходити через вікно.

У п’ятницю підмітати – гроші втратити.

У суботу віником махати – гроші зазивати.

У неділю  – проблеми зазивати. Цей день не був призначений для прибирання.

джерело