Які у дівчини груди – таке і буде з нею життя! Який номер у вашої?

Вчіться читати по грудях!
Існує прямий зв’язок між вашим характером і фізичними особливостями, даними від природи. Це стосується і жіночих грудей, пише Meaww. Хочете дізнатися про себе більше?
Ось 12 найбільш поширених форм грудей. Вони багато чого можуть розповісти про вашу особистість. Виберіть ту, яка відповідає вашій.
1. Дуже маленькі груди з симетрично розташованими сосками
img src=”https://ukr.media/static/ba/aimg/3/4/4/344882_2.jpg” />
Ви виділяєтеся з натовпу, ваші вчинки і думки не відповідають соціальним нормам, не вписуються в прийнятий стандарт. Ви завжди робите все по-своєму. Вам подобається перебувати на самоті.

У такі хвилини ви насолоджуєтеся музикою, читанням або якою-небудь творчістю. У вас розвинений емоційний інтелект – це ваша відмінна риса.
2. Великі висячі груди з нормальними сосками.

Ви цілеспрямована людина, маєте сильну волю й незалежну особистість. Тільки успішна кар’єра та професійні досягнення дадуть вам можливість почувати себе в безпеці.
Ви завжди прагнете контролювати ситуацію. Ви народилися, щоб бути лідером, це ваша життєва необхідність.3. Маленькі груди, дивляться в різні боки, соски дивляться вниз.

Пригоди – це ваша стихія. Ви любите спонтанність і веселощі. В очах оточуючих ви просто чарівні – ваша чарівність здатна підкорити серця багатьох
>Ви людина волелюбна, вам не подобаються рамки і обмеження, ще ви не схильні слідувати забобонам.
>4. Трохи обвислі груди середнього розміру з величезними ореолами.

>Ви володієте надзвичайною чуттєвістю, відчайдушно боріться за незалежність. Ви сильна і впевнена в собі жінка і в той же час здатні посміятися над собою.

Ваш невичерпний оптимізм. Ваша чуттєвість – результат того, що ви дуже добре знаєте себе, свої сильні і слабкі сторони. Це рідкісна якість.
5. Маленькі груди зі стирчачими вгору сосками

Ви володієте пристрасним темпераментом і прагнете бути в центрі уваги. Вас вважають душею компанії – завдяки легкій і веселій вдачі.Рішення ви приймаєте швидко, при цьому прислухатися до інтуїції, яка рідко вас підводить. Вас приваблює життя, наповнене веселощами і розвагами. Друзі люблять проводити з вами час.

6. Округлі груди з акуратними сосками.

>Люди часто просять у вас допомоги, вони не бояться довірити вам свої таємниці. Ви людина надійна і вселяєте довіру.Ваші дипломатичні здібності дозволяють згладжувати конфлікти як на роботі, так і вдома. У вас є благородна і щедра душа. Це і відрізняє вас від інших.

7. Маленькі витягнуті груди з маленькими сосками.

По природі ви – помічник, опікун, вихователь. Ви любите дарувати тепло і доглядати за слабкими і хворими.Найбільше ненавидите сварки і конфлікти, натура ви миролюбна. Визначальні риси вашої особистості – чутливість, гідність і мудрість. Цих якостей у вас в надлишку
8. Випираючі груди з опуклими сосками.

Ви людина амбітна. Себе ви реалізуєте в творчості. Любов до планування у вас в крові. Ви дуже уважні до деталей.
Безлад у вас тільки в голові, адже вас постійно відвідують нові ідеї та задуми. Людей ви залучаєте самовпевненістю, високою самооцінкою і незалежністю суджень.
9. Груди середнього розміру, округлі, соски опущені вниз.

>З вигляду ви старанний працівник, який готовий відгукнутися на будь-яке прохання про допомогу. Ви відмінно розбираєтеся в людях, помічаєте кожну деталь.

Це допомагає вам краще дізнатися і свій власний характер. Вас дуже складно обдурити. Ви не схильні до засудження, любите спостерігати і робити висновки.
10. Великі груди з величезними ореолами.

>Ви завжди зустрічаєте гостей з посмішкою і гарним настроєм. У вас добра і щедра душа. Ви знаєте, як розвеселити людей, любите дарувати свято іншим.
Серед друзів ви дуже популярні. Ваша посмішка здатна зарядити позитивом навіть самого похмурого песиміста. Продовжуйте в тому ж дусі
11. Маленькі груди з опущеними вниз сосками.

Ви людина енергійна і діяльна. У вас повно ентузіазму. Ви постійно перебуваєте в центрі неймовірних подій. Ви ж їх і притягуєте!
Ризик вас не лякає. Ви природжений першовідкривач – вам подобається бувати в нових місцях, знайомитися з новими людьми. На світ ви дивитеся без забобонів і стереотипів
12. Груди середнього розміру, які дивляться в різні боки.
>
>У вас є щось таємниче. Для оточуючих ви – книга під сімома замками. Вам складно комусь довіритися. І це як раз притягує до вас людей – вони знають, що їх секрети теж будуть у безпеці
>Насолоджуватися життям вам заважають високі стандарти, яких ви намагаєтеся дотримуватися. Все, що не вписується в ваші уявлення, відразу ж відмітається. Ви не з тих, хто розмінюється на дрібниці
Як вам таке? Все співпало?

 

джерело