Якою буде погода на Новий рік

На свята мороз буде тільки у Львові, а в Києві — мокрий сніг.
Поки українці думають, куди поїхати на Новий рік, погода вже внесла свої корективи, передає Ukr.Media. Прийдешня новорічна ніч буде більше нагадувати весну — не буде ні снігу, ні морозів. Натомість синоптики обіцяють у всіх регіонах країни м’який мінус, а в деяких областях — невеликий дощ.
Так, за прогнозами метеорологів Наталки Діденко, в ніч на 1 січня 2018 року температура повітря в Україні коливатиметься від +2 до -2 градусів.
“Істотних опадів не очікується, хіба лише в Рівненській, Житомирській, Чернігівській та Київській областях можливий невеликий дощ з мокрим снігом”, — зазначила синоптик на своїй сторінці в соцмережі.
Діденко додала, що в перший день нового року українські термометри покажуть від 0 до +5 градусів тепла.
Свій прогноз на новорічну ніч уже оприлюднили і погодні сайти. Згідно з їх даними, 31 грудня в столиці вдень повітря прогріється до +1, однак очікується невеликий дощ. Вночі похолодає до 0, зате опади припиняться.
Схожу погоду обіцяють і у Львові. Днем тут буде хмарно, а термометри покажуть до -2 градусів. Вночі небо стане ясним, а температура повітря знизиться до 3 градусів морозу.
Тепліше на Новий рік буде в Харкові. Там 31 грудня вдень очікується +3 градусів, а в новорічну ніч — до 2 градусів тепла. При цьому висока ймовірність того, що опівночі тут піде дощ.
А ось самий теплий Новий рік буде в Одесі. Тут повітря вдень прогріється до +6, а вночі опуститься до +5 градусів. джерело