Якщо і в 55 ти хочеш виглядати на 35, потрібно кожен день їсти це по 1 ложці

Достатньо просто пити по 1 ложці на день дуже смачної суміші і молодіти з кожним днем.

Хочете дізнатися рецепт чудового засобу, який поверне вам молодість? Ви будете виглядати приголомшливо вже після одного курсу! Рецепт перевірений багатьма жінками і зібрав тисячі захоплених коментарів! Достатньо пити по 1 ложці в день дуже смачної суміші і молодіти з кожним днем.

Ефект приголомшливий! Якщо вживати регулярно (2 рази на рік, курсами), то в 45 будете виглядати на 30 і загальний тонус організму теж буде відповідати цим параметрам. І ще … .в перервах пийте чай з коренем імбиру, хоча б один раз в день.

Один курс — це поки не використовуєте весь склад нижче наведеного рецепта:

  • 100 мл. лимонного соку
  • 200 г меду.
  • 50 мл. оливкової олії

Приймати 3 рази на день перед їжею, десь за 15 — 20 хвилин. Після того як ви з’їсте весь склад — робите перерву приблизно на пів року.У цей час потрібно пити чай з імбиром по цьому рецепту:

  • 0.5 чайної ложки натертого імбиру
  • залити 200 гр окропу
  • додати лимон за смаком.

Хто не може пити без нічого, можна з сухофруктами або мармеладом, рахат-лукум, АЛЕ підсолоджувати ЦУКРОМ ЧАЙ НЕ МОЖНА!

Згодом, як звикнете, дозу імбиру можна збільшити до 1 чайної ложки. Зазвичай еліксир приймають в березні і жовтні-листопаді.

Це допоможе вам відновити здоров’я і молодість! Ви самі побачите, як стали краще виглядати, з’явилася бадьорість і бажання працювати! Навколишні теж помітять зміни і засиплять вас компліментами!

Будьте красиві і здорові!

джерело