Є на вашій долоні такі лінії? Ось що це може означати для вашої любовної життя

Хіромантія – це мистецтво передбачати чийсь характер або майбутнє, беручи до уваги лінії на долоні

Довгі лінії любові, що тягнуться по всій долоні

Якщо ваша лінія любові досить довга, щоб досягти обох сторін вашій долоні, тоді вам, можливо, доведеться запитати себе: “Я люблю цю людину, тому що він щиро сприяє моєму житті, чи я люблю, тому що він у важкій ситуації і залежить від мене?”

Люди з любовною лінією, яка досягає обох сторін долоні, повинні стежити за проблемами залежності, оскільки вони можуть бути примусовими опікунами, передає Ukr.Media.

Дуже коротка лінія кохання

Якщо ви на побаченні, і ви бачите когось з дуже короткою любовною лінією, яка не стосується ні одного боку долоні, вам не доведеться говорити надто багато. Швидше за все, вони будуть вести розмову, просто розповідаючи про себе.

Ці люди схильні бути егоїстичними у відносинах.

Дуже глибока, дуже пряма лінія кохання

Люди з глибокої і прямий любовною лінією, ймовірно, стануть перевіряти ваш телефон. Ця глибока лінія символізує їх глибокі проблеми з ревнощами і контролем.

У цих людей можуть бути деякі небезпечні переконання щодо влади. Підсвідомо вони бачать відносини як контролюючий вплив у своєму житті, тому вони реагують, виступаючи проти своїх партнерів або намагаються контролювати їх.

Хвиляста лінія кохання

Дуже хвиляста лінія любові – досить простий знак того, що хто-то з великою нестабільністю живе у своєму житті.

Людина з довгою хвилястою лінією, яка стосується обох сторін долоні, вказує на емоційно нестійкого людини, яка шукає партнерів, які будуть піклуватися про них так само, як і годувальниця або батько.

Людина з короткою хвилястою лінією вказує на людину, яка не може мати довгострокові відносини і замість цього має багато коротких нестабільних відносин.

Слабка лінія кохання

Дуже слабка лінія кохання – це знак того, хто дійсно не приділяє багато уваги своїй емоційного життя. Вони можуть жити як досить відчужені.

Відсутня лінія кохання

Є ті, у кого немає абсолютно ніякої лінії любові, і якщо ви один з тих людей, вам все одно, тому що ви нещадні.

Зламана лінія кохання

Якщо ваша лінія кохання виглядає так, ніби хтось видалив з неї великі шматки, зробивши її схожою на стару лінію на карті піратів, це знак вашої любовної життя, зазначений вашої власної примхливістю і емоційним стресом.

источник