Є проблеми з грошима? Прочитайте молитву Миколі Чудотворцю і розпрощайтеся з фінансовою кризою

Коли настають важкі часи, людина найчастіше звертається до Бога. Є багато молитов, які допомагають вирішити різні проблеми. Серед них молитва Миколі Чудотворцю займає ключове місце. Цей святий славився великодушністю, міг послати благодать стражденним і всім, хто опинився в складній ситуації. Зараз він теж допомагає тим, кому необхідна матеріальна допомога, просто варто зберігати віру в серці.

Отче наш

Отче наш, іже єси на небесах, нехай святиться ім’я Твоє; нехай прийде Царство Твоє; нехай буде воля Твоя, яко на небеси і на землі. Хліб наш насущний даждь нам днесь; і прости нам борги наша, яко же і ми залишаємо винуватцям нашим; і не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого. Яко Твоє єсть Царство, і сила, і слава навіки. Амінь.

Молитва Миколі Чудотворцю (перший варіант)

Про всехвальний, великий чудотворець, святителю Христовий, отче Миколає! Молимо тя, буди надіє всіх християн, вірних захистити, спраглих кормитель, плачуть радість, болящих лікар, по морю плавають управитель, убогих і знедолених письменник і всім швидкий помічник і покровитель, та мирне зде поживемо житіє і так сподобимся видети славу вибраних Божих на небеси і з ними невпинно воспевати єдиного в Трійці поколоняемого Бога на віки віків. Амінь.

Молитва Миколі Чудотворцю (другий варіант)

Про великий заступниче, архієрею Божий, Миколу преблаженне, іже соняшникову осиявий чудеси, хто кличе ж тя швидкий услишатель є, їх же повсякчас предваряеши і спасаеши, і избавляеши, і від усіляких бід изимаеши, від Бога даним ти чудес і дарів благодаттю! Почуй мене недостойного, з вірою тя призивающа і молебний тобі приносила спів; тобі бо на заступника розчулення до Христа пропоную. Про пресловущий в чудовий, святителем висото! яко має відвагу, скоро Владице постали, і преподобнии свої руки молебні до Нього простягни мені грешнем, і від Нього щедроти ласки подай мі, і прийми мя в своє заступництво; і від усіх бід і зол ма визволи, від нашестя ворогів видимих і невидимих свобождая, і тих всіх наклепи і злохитрства погубляя, і борющих ма у всій мого життя відображаючи; гріхом ж моїм прощення випроси, і врятована ма Христу представи і Царства Небесного уподоб улучити за безліч того людинолюбства, йому ж належить всяка слава, честь і поклоніння з безначальним його Отцем, і з Пресвятим і Благим і Животворящим Духом, нині і повсякчас і на віки віків.