“Єдина можливість пережити цей день…”: Стало відомо що відбудеться 7 лютого, ви повинні підготуватися

7 лютого буде особливим днем ​​- серединною точкою між двома затемненнями; в цей день вкрай важливо “перебувати в позитивному настрої і вірити в хороше”, передаєКорупція.Інфо

Популярне: “Не Мальдівами єдиними”: Поїздка Порошенка на Віденський бал обійшлася українцям в кругленьку суму

Про це розповів маг ведичної традиції Ігор Мехеда.

За його словами, серединна точка між затемненнями визначається просто: це день, на який випадає середина періоду між попереднім і майбутнім затемненнями. Так, з огляду на те, що перше затемнення, місячне, в 2018 році було 31 січня, а наступне затемнення, сонячне, відбудеться 15 лютого, серединна точка випадає на середу, 7 лютого.

“Вважається, що такі серединні точки діють ще гірше, ніж затемнення. Так, якщо трансформаційні сили, що викликаються затемненнями, можна якось перетворити і направити собі на благо за допомогою різноманітних ритуалів або молитов, то точка між затемненнями не підлягає ніякої трансформації”, – попередив Ігор Мехеда.

Він підкреслив: саме тому так важливо, з якими думками і в якому емоційному стані людина буде проживати цей день.

“Те, про що людина думає в момент серединної точки, космос йому і дасть. Тобто, якщо вона буде думати в такому ключі:” У мене все вийде, я щасливий, я здоровий, я сильний” – то серединна точка віддасть ці посили на реалізацію. І навпаки – якщо людина буде думати про погане, це також піде на реалізацію. якщо в цей день людина в депресії – серединна точка продовжить депресію, якщо в радості – продовжить радість”, – пояснив маг.

“Тому єдиний варіант пережити точку між затемненнями – налаштувати себе на позитив. В середу, 7 лютого, з ранку до вечора, необхідно перебувати в позитивному настрої і вірити в хороше”, – порадив Ігор Мехеда.