“Єдиний шлях – зробити так, як вчинив Путін”: Москаль зробив гучну заяву

Єдиний спосіб повернути окуповані Росією території до складу України – застосувати силу. Про це заявив голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль, передає Корупція.Інфо

“Єдиний шлях – зробити так, як вчинив Путін. Відбити захоплені території військовим шляхом. Іншого шляху я не бачу, але для цього ще потрібні роки, щоб наша армія стала” бойовитою “, з сучасним оснащенням. Оголошуйте військовий стан, мобілізацію … або пан, або будемо жити в рабстві, як і живемо сьогодні! “, – вважає він.

Москаль нагадав про боротьбу бійців Української повстанської армії, і зазначив, що українці “пішли на співпрацю з окупантами”, так само, як багато років тому “продалися Народному комісаріату внутрішніх справ РРФСР”, через що, на його думку, і розформувати УПА .

“Я прожив життя на території, яка була зоною активних бойових дій УПА з 1944-го по 1952 год … Я багато катався по горах і зустрічав в селах колишніх воїнів УПА, які відсиділи по 25 років в таборах, а також тих, кого засудили до розстрілу. “Якби наші не продалися НКВД, УПА була б донині, і ніколи б ми не програли”, – говорили вони. на жаль, багато хто з українців пішли на співпрацю з окупантами як агенти, інформатори, були завербовані ” , – сказав голова Закарпатської ОДА.

На його думку, потрібно брати приклад з бійців УПА, боротися, а не “ставати рабами”.

“Коли я питав ветеранів УПА, – ви ж знали, проти якої сили виступаєте – це ж армія, яка перемогла Гітлера і всю гітлерівську коаліцію, потім розгромила Японію, на що ви сподівалися? Вони кажуть:” А що нам залишалося? Йти до них рабами? Краще померти, ніж бути рабом! “І я десь цього теж дотримуюся. Або ми вічно будемо в цьому жити, або колись треба зібрати всі сили і на цьому ставити крапку”, – резюмував Москаль.