ЇЇ шукали майже тиждень: На популярному курорті в каналізаційному колекторі знайшли тіло жінки, яка пропала ще 18 серпня

На популярному курорті в каналізації знайшли труп жінки. У четвер, 23 серпня, в колодязі каналізаційного колектора в Миргороді виявили тіло 37-річної місцевої мешканки, яку поліція розшукувала з 18 серпня за заявою родичів. Відомо, що напередодні жінка зустрічалася з друзями в кафе. Додому із зустрічі не повернулася.

“Вже встановлено, що жінку зґвалтували і вбили, а тіло скинули в каналізаційний колодязь поруч з кафе в центрі курорту, де завжди досить багатолюдно, — розповіла інспектор Миргородського відділу Нацполіції в Полтавській області Лариса Петренко.

 

Але оскільки кафе працює до 23 години, а вбивство сталося пізніше, ніхто з відпочивальників та працівників оздоровниці не міг надати поліції важливих відомостей. А 23 серпня майстер теплових мереж повідомив, що знайшов тіло жінки.

Правоохоронцям вдалося вийти на слід підозрюваного. Це 31-річний місцевий житель, батько двох маленьких дітей, що проходив випробувальний термін на посаді охоронця курорту. У п’ятницю, 17 серпня, була його зміна. Він познайомився з жінкою в кафе, де теж розважався. Коли їх компанії розійшлися, чоловік з жінкою залишилися наодинці. Що сталося потім, слідство ще буде з’ясовувати.

У загиблої залишилася 17-річна дочка, яку вона після розлучення з чоловіком виховувала одна.

Дані про злочин внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом умисного вбивства.

джерело