“Її звуть Лариса Сергухіна…”: Російські ЗМІ показали коханку Путіна, та фото їхнього поцілунку

Російські ЗМІ розкрили ім’я незнайомки, яку часто бачать поруч з президентом РФ Володимиром Путіним. Більш того, днями в мережі з’явився знімок, на якому Путін цілує свою супутницю, передає Корупція.Інфо

Як стверджують журналісти, її звуть Лариса Сергухіна.

Вперше на неї звернули увагу, коли вона опинилася в числі рибалок на озері Ільмень. Багато тоді припустили, що блондинка, як і інші «рибалки», служить в ФСО: уважні користувачі соцмереж знайшли її на інших знімках поряд з президентом. Так, восени 2016 року і в переддень Різдва 2017 року Сергухіна була помічена в компанії Путіна спочатку під Новгородом, а потім на службі в Юр’євому монастирі і там же на обіді.

Лариса Сергухіна в численних публікаціях фігурує як заступник генерального директора ТОВ «Єврохімсервіс» новгородської компанії з виробництва і збуту добрив. На сайті самої компанії ця інформація підтверджується.

Дівоче прізвище Сергухіної – Галактіонова. Вона була одружена з Юрієм Сергухіним, але зараз в розлученні. Також у неї є сестра – Ольга Борисівна Галактіонова. Людина з таким ім’ям є генеральним директором ТОВ «Торгова компанія Єврохімсервіс», а також, згідно з реєстраційними даними у відкритих джерелах, співзасновником ряду інших фірм: ТОВ «Єврохімсервіс», НБФ «Користь», ЗАТ «Агрохімічна компанія Курськ», ЗАТ “Агроцентр Тамбов ” та інших.

Завдяки яскравій робі бригадира рибальської артілі, тієї самої, що годувала Путіна юшкою під час його прогулянки по озеру Ільмень, Сергухіну охрестили «рибачкою Сонею». У той же час відома журналістка Юлія Латиніна сміливо заявила: Лариса Сергухіна – коханка Путіна.

Багато користувачів соцмереж їй не повірили, висловивши думку, що виглядає жінка «не дуже» і «таких рибачок греблю гати».