ЇЖТЕ ЦEЙ ЧУДО-ЗАСІБ ПО 1 ЛОЖЦІ ВРАНЦІ НАТЩЕСЕРЦЕ, ЯКЩO У ВАС ВИПАДАЄ ВОЛОССЯ, ЛАМКІ НІГТІ І НЕМАЄ НОРМАЛЬНОГО СНУ

Ви відчуваєте проблеми зі сном? Волосся і шкіра стали тьмяними, а нігті постійно ламаються? Цей домашній засіб здатний повернути вам здоров’я і здоровий зовнішній вигляд. Їжте по 1 ложці вранці натщесерце! Джерело

Перш ніж ми почнемо, я хотів би задати вам кілька простих запитань:

Чи є у вас проблеми зі сном?

Чи є у вас ламкі нігті?

Ви відчуваєте втрату волосся?

Пані та панове, якщо ви відповіли ТАК на питання вище, швидше за все, є порушення ваших наднирників. Ви знаєте, що таке наднирники? Надниркові ендокринні залози, які знаходяться у верхній частині кожної з наших нирок. На думку експертів, їх функція виробляти багато гоpмонів, включаючи адрeналін і стерoїди.

Ці гоpмони допомагають регулювати обмін речовин, імунну систему, наш кpoв’яний тиск і допомагають організму справитися зі стресом. Як ви бачите, будь-яка дисфункція в наших наднирках може викликати багато проблем зі здоров’ям.

Але, ви не повинні турбуватися, тому що цей швидкий і простий засіб, може допомогти вашим надниркам працювати з максимальною віддачею.

Примітка: цей домашній засіб дуже просто і легко зробити. Ви просто повинні слідувати простим інструкціям. Ось що вам потрібно зробити:

Вам знадобляться такі інгредієнти:

Грецькі горіхи
мед
листя петрушки
Ізюм
імбир

Приготування:

Ось те, що вам потрібно зробити – по-перше, вам потрібно подрібнити волоські горіхи і листя петрушки разом. Потім додайте родзинки, трохи меду і дрібку імбиру. Їжте 2 столові ложки суміші вранці натщесерце.

Як це використовувати:

Експерти кажуть, що ви повинні приймати цей засіб 2 або 3 рази на тиждень, щоб відновити баланс вашого тіла, і ви почнете помічати, що ви спите набагато краще вночі, а волосся і нігті будуть набагато сильнішими і здоровішими.

Ми дуже сподіваємося, що ця стаття стане вам корисною.