Юрій Бутусов: Під час бою за Іловайськ, Муженко 12 разів телефонував керівництву генштабу РФ, і підставив українських військових під розстріл!!!

Продажні колаборанти Порошенко та Муженко мають відповісти за розстріл українських бійців під Іловайськом!!

Юрій Бутусов: Під час бою за Іловайськ, Муженко 12 разів телефонував керівництву генштабу РФ, і підставив українських військових під розстріл!!!
Від українців приховують правду про «Іловайську трагедію».

Насправді розслідування вже проведено достатньо детально. Експертиза визначила відповідальність, а саме – хто, як і чим командував, чому були здійснені саме такі накази, і чому вчасно не дали наказ на відступ.

Я був залучений як експерт до групи військово-тактичної судової експертизи по Іловайську. Розслідування завершили ще у 2016 році, а тому те, що воно досі не передано до суду – це виключно політичне рішення Порошенка і його тиск на Генеральну прокуратуру, щоб вона не рухала цю справу далі.

Якщо справу передадуть до суду, то будуть заслухані усі свідки і стане зрозуміло, що командувач АТО генерал Муженко під час вторгнення російських військ не дав наказу ні на знищення агресора, ні на відведення українських військ. До речі росіяни зайшли туди зовсім не великими силами, це було до 4тис людей, у нас проводився парад і не було жодних наказів.

Війська залишалися в Іловайську до 27 серпня, тоді як вторгнення почалося ще 23 числа. Уже із 24 серпня відбулося оперативне оточення – противник вийшов на трасу, але ще до 27 серпня були вільні коридори, щоб українські війська могли відійти без жодних втрат взагалі.

Але замість того, щоб дати такий наказ, начальник Генерального штабу Муженко 12 разів телефонував керівництву Генштабу РФ і під час перемовин повідомив маршрут та час виходу українських військ, а також домовлявся про так званий «зелений коридор».

Замість того, щоб керувати підпорядкованими йому військами, генерал Муженко чомусь вимагав це від російського командування. Такими діями, Муженко підставив українських військових під розстріл і має за це відповідати не в розмовах, а в суді!

Джерело