З самого ранку Вiйськoвuй з Ізpaїлю Цвi Аріелі зрoбuв eкcтрeнне звeрнeння до Авaкoвa: “Абo Вu дiєте, абo я бeрy вce в свoї рyкu!”

Прихильник “русского мира” з Бердичева побив бійця АТО за те, що той відкрито заявив про присутність бойовиків РФ на Донбасі. Більш того, сепаратист навіть злив в Мережу кадри побиття військового. Це відео викликало ефект бомби, що розірвалася. Мережа вирує. Жорстко висловився з приводу події і ізраїльський військовий, інструктор Цві Арієлі.

На своїй сторінці в Facebook він особисто звернувся до головних силовикыв України, в тому числі і до міністра МВС Арсена Авакова.

“Зорян Шкіряк, Антон Геращенко, як ви вважаєте, поліція в курсі справ, що Росія з нами воює і чи є шанс на внесення цієї жерсті до Єдиного Реєстру Д (Наукових) Р?” – пише товариш України в соцмережі.

Арієлі підкреслює, що якщо відповідні Міністерства не проведуть належного розслідування кричущого інциденту, то він готовий особисто приїхати в Бердичів і провести з сепаратистом лекцію з політології. “Готовий надати свою машину і особисту посильну допомогу в поїздці до Бердичева для проведення лекції з політології”, – попередив ізраїльський військовий.

Нагадаємо, Сороченко побив АТОшніка за правду про Донбас. Сказане українським військовим привело сепаратиста в сказ. Але на питання захисника України про те, як сепаратист може міркувати про Донбас, якщо там не був, той  викрутитися і сказав: “не до *** б, на ** й” їхати на окуповану територію.