З відомої у всій Україні бази відпочинку еksmр=но вивозять дітей: температура, нудоmа і діар=я

На Запоріжжі масово госпіталізують відпочивальників

На базі відпочинку у курортній Кирилівці, що на Запоріжжі, отруїлися відпочивальники, серед яких – дев’ятеро дітей. За даним фактом відкрито кримінальне провадження, а також триває досудове розслідування.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Запорізької області.

Як відзначається, близько п’ятої ранку до поліції в Запорізькій області надійшло повідомлення про те, що на базі відпочинку “Дніпровські зорі” відпочивальників поскаржилися на біль у животі, нудоту та температуру 39, яка підняла в один момент.

Фото з місця події

В результаті, як повідомила низка ЗМІ, у дітей та дорослих, яких екстрено госпіталізували в лікарню, запідозрили коронавірус. Щоправда, медичні працівники спростували цю інформацію та запевнили, що це звичайне отруєння.

Фото з місця події

Наразі на місці події працюють фахівці Держспоживслужби в Запорізькій області та медики “Амбулаторії загальної практики сімейної медицини” Кирилівської ОТГ. Спеціалісти взяли необхідні зразки води та їжі для направлення на лабораторне дослідження.

Також правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.325 (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

Джерело