“ЗА-ДОЛ-БА-ЛО” – Таїсія Повалій зробила грізну заяву

Cпівачка Таїсія Повалій, яка втекла до Росії та має намір дати концерт на свій ювілей в Києві, вибухнула тирадою щодо анексованого Криму і скандалу навколо її персони.

Артистка написала на своїй сторінці в Instagram, що брехня і звинувачення з усіх боків набридли, так як вона не виступала на півострові з моменту захоплення його Росією.

“Задовбало! Брехня навколо моєї персони! Відповідаю ще раз! У Криму не була! Кримчан із Днем Росії не вітала! Подумайте, мене б не впустили в Україну, де я живу всі п’ять років! На гастролі не “тікаю”, а виїжджаю! Жоден закон я не порушувала! І не розумію, чому мені, громадянці України, Народній артистці України, не можна співати на батьківщині”, – зазначила Повалій.

Артистка додала, що їй не хочеться витрачати дорогоцінний час на суди, однак “доведеться”.

Деякі користувачі не виявилися лояльними по відношенню до співачки. Їй порадили і далі залишатися в Росії. “А навіщо вам Україна?! Вам же нормально живеться в Росії! Ось і живіть там”, “Як ви злякалися, як кричите “кримчан із днем Росії не вітала”, тьху, противно”, “А чого так різко крик душі з’явився, 5 років мовчала, начебто і не з України, а зараз про Крим заговорила”, – написали в коментарях.

Джерело:http://bbcccnn.org