“За дві хвилини хрест на всьому житті”: Школяр вбив 4-річного хлопчика і його батька (ФОТО)

Підліток нічого не говорить про причини свого жахливого вчинку.

На Дніпропетровщині 11-класник убив чоловіка та дитину і тяжко поранив вагітну жінку, котра тепер у реанімації. Жодних конфліктів із ним у родини доти не було, йдеться  в сюжеті ТСН.19:30., передає Корупція.Інфо

“За дві хвилини хрест поставив на всьому моєму житті”, – каже жінка, котра в одну мить втратила 4-річного сина і 30-річного чоловіка. Вона навіть не змогла побувати на їх похороні – ховали загиблих сусіди. Одночасно з цим у суді обирали запобіжний захід для 18-річного школяра, котрий скоїв страшний злочин. “Я відмовляюся говорити”, – заявив він. Адвокат також нічого не коментує. “Я не можу говорити в інтересах клієнта”, – пояснив він.

Відео11-класник зарізав чоловіка та дитину на Дніпропетровщині
11-класник зарізав чоловіка та дитину на Дніпропетровщині А також – тяжко поранив вагітну жінку. Вона – у реанімації. Школяр відмовляється пояснювати, що саме спонукало його до такої жорстокості. Жодних конфліктів із ним у родини не було, каже єдина, що вижила під час нападу. У школі теж нічого підозрілого не помічали.

 

Валентин Земцов на своїй сторінці у соцмережі лишив напис: “Хай пробачить мене темрява”. О 23:30 він узяв ніж і пішов у будинок навпроти. Там уже відпочивали, тож сусідів підліток заскочив зненацька. Він штирхнув господаря ножем, на крики прокинулася вагітна дружина та намагалася зачинитися в кімнаті. Але нападник ззовні розбив вікно і накинувся на неї та 4-річного сина. “Дві секунди! Він розбиває скло, стрибає у вікно, б’є мене ножем ось сюди. Я падаю. Потім почав мене бити. Я його просила: не бий у живіт, не чіпай дитину, будь ласка. Я впала. Очі відкриваю – бризки летять із кімнати, він дитину б’є. Дитина вже мовчить”, – розповіла страшні подробиці Вікторія Кригіна.

Вона дивом змогла вирватися та серед ночі кинулася до сусідів по порятунок. “Прибігла в самих плавках, отут паркан у крові був. Оце вона хитала, била – стільки крові в людини нема, скільки тут було. Від шиї й донизу кров. І вагітна”, – досі шокований сусід Михайло Плиска. Із величезною кровтратою та різаними ранами вагітну жінку доправили до реанімації. “Найголовніше – життя збережене, котре в утробі матері. Вірогідно, зачеплені нерви. Серйозна травма ока. Накладено близько 12 швів за вухом. Є перелом щелепової кістки”, – перелічив травми заступник головного лікаря обласної лікарні імені Мечникова Валерій Спориш.

Сусіди викликали поліцію та швидку, але врятувати ні батька, ні дитину вже не змогли. “Привезли в стані клінічної смерті. Колото-різані поранення, не сумісні з життям”, – пояснив керівник міської лікарні №4 у Павлограді Ігор Сєдой. Водночас нападник сам звернувся до лікарні, бо порізався під час злочину. У медзакладі його й затримали правоохоронці. Про вбивцю відомо, що він жив із батьками у двоповерховому будинку, його батько підприємець, а мачуха колишня суддя павлоградського суду. Вони з пресою не спілкуються. У школі ж кажуть, що Валентин був звичайним учнем, мріяв стати водієм, жодних небезпечних проявів за ним не помічали. “Звичайний учень, без порушень особливих правил поведінки. Один Бог знає, щось замкнуло, мабуть, в нього. Я не можу пояснити. Ми всі в шоці!”, – твердить директор школи Тамара Галич.

Однак дехто з місцевих жителів каже, що агресію підлітка помічали й раніше – зокрема він напав на рома та відрізав тому частину вуха. Аби владнати ситуацію, постраждалому сплатили 25 тисяч. На вулиці підлітка боялися, бо він змалку вирізнявся неадекватною поведінкою. “Після того, як він випустив на моїх онуків собаку здоровенну, я перестала до них ходити. Собака ледь не розірвала сусідську дитину. “Фас” на собаку – і вона полетіла на дітей. Він ріс такий. Він в такому жив”, – твердить колишня репетиторка хлопця Любов Новікова.

Жителі прилеглих будинків зібралися в суді, аби просити, щоб школяра не відпустили на волю. Суд дослухався і розпорядився взяти підозрюваного під варту на час слідства. У мотивах злочину тепер належить розібратися правоохоронцям. Наразі причина агресії юнака не зрозуміла нікому. “Мовчки! Я от тільки ці скажені очі запам’ятала, які він бив ножем. Він до нас ніколи не ходив, ми не спілкувалися”, – каже потерпіла жінка. Школяр через свій учинок може решту життя провести за ґратами.