За місяць до серцевого нападу – ваш організм почне вас попереджати: Ось 6 головних симптомів!

Ці симптоми починають з’являтися за місяць до самого інсульту.

За останні кілька років летальні випадки від серцевого нападу стали більш, ніж поширеним. І це не дивно, так як ми ведемо досить швидкий темп життя, харчуємося шкідливою їжею і маємо безліч шкідливих звичок, передає Корупція.Маркет

6 ознак серцевого нападу.

Ці симптоми починають з’являтися за місяць до самого інсульту.

Задишка.

Якщо легені не можуть отримати достатньо кисню, значить ваше серце також не отримає необхідну кількість крові. Це означає, що ці дві системи взаємопов’язані. У разі, якщо у вас виникли проблеми з дихальною системою негайно відвідайте лікаря, тому що це може вказувати на серцевий напад.

Симптоми застуди і грипу.

Деякі люди прямо перед серцевим нападом можуть відчувати ці два симптоми, тому вам необхідно звернутися негайно до лікаря, якщо ви підозрюєте, що це може бути симптомом серцевого нападу.

Тиск в області грудей.

Іноді люди ігнорують цю ознаку, бо вони думають, що це цілком нормально і що нічого особливого в цьому немає. Тиск в грудях є явною ознакою і найбільш очевидним з усіх, який може говорити про те, що серцевий напад може статися в найближчому майбутньому.

Слабкість.

Слабкість так само є ознаками наближається серцевого нападу. Коли ваші артерії звужуються, вони не дозволяють крові правильно циркулювати, що означає, що м’язи не отримують необхідну їм кількість, і це може привести до інсульту. Так що будьте дуже обережні, якщо ви починаєте відчувати слабкість і зверніться до лікаря.

Холодний піт і запаморочення.

Поганий кровообіг впливає на приплив крові до мозку, що має важливе значення для правильного функціонування мозку.

Хронічна втома.

Якщо ви відчуваєте втому і сонливість навіть після сну або відпочинку протягом тривалого часу і це триває протягом декількох днів, то це може означати, що серце не отримує достатню кількість крові.

Кращий спосіб запобігання серцевого нападу – вміння розпізнавати ці 6 симптомів. Переконайтеся, що ви тримаєте здоров’я серцево-судинної системи в хорошій формі.

джерело