Заарештований Гримчак “забере з собою” друга Порошенка: гряде неймовірний скандал

У справі Юрія Гримчака простежується небезпека для генпрокурора Юрія Луценка.

Так вважає журналіст Олексій Романов.

Як стверджує він, затриманий Гримчак є давнім товаришем Луценка, в тому числі і з фінансових питань, і зараз генпрокурор усіма силами намагається зачепитися за свою посаду, однак за допомогою нехитрого способу його будуть зміщувати з насидженого трону, і те, що відбувається нагадує спектакль.

«Тому що номер справи, по якому проходив обшук – це номер справи про ”побиття“ на початку 2014 року Тетяни Чорновіл – нардепки від “Народного фронту” і вірної соратниці Пашинського. Посилання – в коментарях. Дякую Дмитру Назарецю за знахідку. Тобто, підстави для обшуку – вигадка, від і до. І справа розвалиться», – пише журналіст.

Також Романов підкреслив, що ця справа вже почала розвалюватися, оскільки ходять чутки, що знайдений не мільйон доларів, а звичайні календарики.

Нагадаємо, що Гримчака затримали співробітники Служби безпеки в той момент, коли він намагався отримати першу частину хабара, загальна сума якої перевищувала один мільйон доларів.

Додамо, що на своїй сторінці в Facebook український громадський, військовий і політичний діяч Семен Семенченко звернув увагу на арешт заступника міністра у справах тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака. На його думку ця подія показала, що його керівництво займається чим завгодно крім своїх прямих обов’язків.

У мережі вже сплило фото затриманого Гримчака, яким поділився на своїй сторінці відомий український юрист і блогер Михайло Шнайдер. На знімку Гримчак сидить на лаві підсудних, опустивши голову вниз.

Майбутній народний депутат від партії «Слуга Народу» Ліза Богуцька в соціальних мережах поділилася своєю думкою про арешт Юрія Гримчака. Вона зазначила, що чиновник давно скаржився на маленький сімейний бюджет, і вона навіть пропонувала матеріальну допомогу.

Дуже цікаво, що до справи з хабарем Гримчака може бути причетна заступниця генпрокурора Анжела Стрижевська.ЧИТАЙТЕ:

Детективи НАБУ встановили, що заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак вимагав від підприємців великі суми грошей за прийняття потрібних рішень в органах влади. Зокрема, за рішення Касаційного цивільного суду, підприємці передали Гримчаку 50 тисяч доларів.

Як з’ясувало НАБУ, сприяти в ухваленні цього замовного рішення в суді мала заступниця генерального прокурора. Яка частина від цієї суми мала відійти їй, в НАБУ не повідомляють.

Анжела Стрижевська відповідає в ГПУ за реформу органів прокуратури. Вона є давньою знайомою генпрокурора Юрія Луценка.

Джерело:https://korupciya.com/