“Забрати у пенсіонерів пільги та виплати”: заява Тягнибока розлютила українців

Голова ВО «Свобода», народний депутат Верховної Ради III, IV і VII скликань, Олег Тягнибок в ефірі телеканалу ZIK заявив, що військові пенсіонери повинні бути позбавлені пільг і пенсій, оскільки служили окупаційному комуністичному режиму.

«Всі ці радянські так звані ветерани, які отримували величезні пільги під час окупаційного режиму, який називався Українська Радянська Соціалістична Республіка, вони отримували непомірні пенсії, в порівнянні з іншими пенсіонерами, вони взагалі повинні бути позбавлені, як представники окупаційного режиму, будь-яких матеріальних дотацій сьогодні, при теперішній українській владі» , – зазначив Олег Тягнибок.

При цьому користувачі Фейсбуку, вважають таку заяву як мінімум дивним, враховуючи минуле самого політика і його батька.

Я служив 13 років в Українській РСР, українському народові, і 14 років в Україні, українському народу. А Тягнибок, кому служив і скільки? Нехай надасть свою біографію, ми подивимося! Думаю, що народ відкрив очі, зрозумів хто, є хто! Результатом були, останні вибори в парламент! «, – запитує Арсен Погосян. Користувачі радять також екс-комсомольцю Тягнибоку не забувати про свого батька. «А його батя кому служив? А він забув, коли в армії був в комсомолі і хто його вивчив, для чого розхитувати світ в Україні? Не розумію! «, – пише Микола Кірічатий.

ПОДРОБНЕЕ
Эта маленькая хитрость из города обогатила уже 56 жителей!
«Так його батя був медиком в спортивній команді і вивозив її за кордон на змагання, а як відомо такі люди стукали товаришам з Контори Глибинного буріння. Я впевнений на 100 відсотків, що і синок продовжив цю справу «, – відзначає Олександр Коваленко.

Джерело