“Задушив під час близькості…”: Чоловік зізнався у вбивстві 20 річної дівчини

Після цього 32-річний чоловік вийшов з квартири і годину гуляв на вулиці, перш ніж піти в поліцію, передає Корупція.Інфо

Вбивця, який задушив п’яну 20-річну дівчину через дві години після знайомства на автобусній зупинці, здався поліції зі словами “Я зробив щось жахливе”. 32-річний Марк Брюс вбив Хлою Міазек в своїй квартирі в Абердіні за дев’ять днів до її дня народження, повідомляє Mirror.

В той день Хлоя випивала з друзями в нічному клубі, але не розрахувала з алкоголем, і в результаті її звідти вигнали. Тоді вона пішла на автобусну зупинку, куди через кілька хвилин підійшов Марк, який випивав в прилеглому пабі. Між ними зав’язалася розмова, і в підсумку пара вирушила в квартиру чоловіка.

Виявилося, що у Хлої і Марка було спільна пристрасть – еротична асфіксія, через що під час сексу і загинула дівчина. Кілька годин по тому чоловік потрапив на камери відеоспостереження, коли він покинув квартиру і гуляв вулицями протягом години, перш ніж піти в поліцейський відділок.

Слідство встановило, що дівчина померла за кілька секунд. Марк визнав себе винним за звинуваченням у вбивстві. Вирок буде оголошено 5 квітня.

 

“Загибла сама хотіла спробувати асфіксію під час сексу. Її колишній партнер завжди відмовлявся. Я не хочу цим сказати, що вона стала винуватицею свого нещастя, але це важливий фактор. Суд визнає, що у обвинуваченого не було наміру вбивати”