Захоплено міськраду, вимальовується нова «народня республіка»: і це не Донбас

Інцидент в міській раді Черкас за участю так званих “національних дружин” сколихнув мережу
Справа в тому, що 29 січня міськрада приймала бюджет на 2018 рік у присутності представників так званих “національних дружин”

Деякі з депутатів відмовилися голосувати, але активісти в камуфляжі і чорних масках попередили, що нікого не випустять, поки фінансовий документ не буде прийнято.

В результаті бюджет схвалили з п’ятої спроби. “За” проголосували 22 депутати, ще 12 утрималися і один висловився “проти” (в цілому міськрада складається з 42 представників).

Перед голосуванням представник “Національного корпусу” Дмитро Кухарчук заявив, що активісти прийшли на засідання, щоб “протягнути депутатам руку допомоги, якщо вони самі не можуть домовитися між собою”.

За словами голови координаційної ради учасників АТО Черкаської області Олександра Тихонова, ветерани “мають на це моральне право”.

“Ці хлопці захищали Україну і вони – частина територіальної громади”, – заявив він.

Після схвалення бюджету міськрада Черкас також проголосував за саморозпуск.

Соцмережі буквально киплять після цього інциденту.

“Рейдерське захоплення м. Черкаси можливо і області”, “Тут у нас черкаська народна республіка вимальовується”, “Сьогодні там гаряча точка, другий фронт – тітухани Авакова vs” Наша Ряба””, “О! Ще чиїсь “дружини”. Мабуть мусульманки… Цікаво, хто цей багатоженець?”, “Це пиз*ець, товариші! Куди дивиться моя нова мусарня? половину в армію, половину до буцегарні!”, “Це ку-клукс-клан”, “Захоплення міської ради”, “Європейська Сомалі», – пишуть в мережі.

Представник уповноваженого Верховної Ради з прав людини і блогер Михайло Чаплига вважає, що такі прецеденти можуть привести до кровопролиття: «Не влаштовує місцева рада? ВИБОРИ! І ніяк інакше! Вирішили самі вказати як голосувати? Так чим ви бандити краще тих бандитів? имхо гряде… ой пля гряде… І боюся крові буде до*єра(((сумно».

джерело