Зайцева публічно дала клятву: Неочікувані слова

Винуватиця смертельної ДТП, у якій загинули шестеро пішоходів у Харкові, Олена Зайцева попросила вибачення у потерпілих і заприсяглася, що ніколи не сяде за кермо, передає Корупція.Інфо

Так, під час засідання суду 12 березня вона заявила, що їхала на жовтий сигнал світлофора і не встигала загальмувати, коли почав рухатися другий учасник ДТП – водій Touareg Геннадій Дронов.

Також, як передає Newsroom, вона стверджує, що затиснула клаксон і в останній момент перед зіткненням натиснула педаль гальма, але це не дозволило уникнути ДТП.

“Після того, як Volkswagen протаранив мій автомобіль, машину нахилило набік, перевернуло, я перелетіла на пасажирське сидіння. У цей час я не керувала автомобілем і його в такому стані винесло на людей”, – розповіла підсудна.

Зайцева також у черговий раз заявила про повне визнання вини та готовності понести будь-яке покарання, яке обере їй суд.

Крім того, дівчина повідомила, що планує допомагати сім’ям потерпілих після відбуття нею тюремного терміну.

“Люди перевернули автомобіль, потім намагалися дістати нас. Намагалися розбити вікно. Нас витягли, коли вирвали пасажирські двері автомобіля Lexus. Коли я вийшла з авто, я підбігла до поліцейського і віддала йому свої права”, – розповідає дівчина.

Також Олена зазначила, що за площею Конституції рухалася зі швидкістю 80 км на годину, а швидкість водія Volkswagen не знає.

На уточнення представника потерпілих, вона повідомила, що два роки тому отримала права, 6 разів притягалася до адміністративної відповідальності, чотири з них за парковку.