“Закликає прикрутити газ, а сам в цей час купається в розкоші…”: Саакашвілі зробив скандальну заяву про Порошенка

Третього березня у наметовому містечку Порошенко та інші олігархи руками правоохоронців провели каральну акцію. Михайло Саакашвілі закликав виходити на всеукраїнський мирний марш 18 березня у відповідь на таке свавілля влади, інформує прес-служба партії Руху Нових Сил, передає Корупція.Інфо

Саакашвілі зазначив, що застосування сили і зачистка наметового містечка свідчить про слабкість чинної влади, яка несе загрозу людям, замість того, щоб їх захищати.

«Те, що зробила поліція – це убогість, коли Аваков називає це прикруткою, а Порошенко, який називає себе гарантом Конституції, мовчить. Мене захоплювали кілька десятків силовиків, всю дорогу погрожували, при тому, що я не чинив і не міг чинити жодного опору. Те, що вони кажуть, що хтось чинив опір і вони діяли за інструкціями – це нісенітниці. Це була каральна акція. Руки, які саджали героїв війни на коліна – це руки Порошенка, Авакова і олігархату. Вони вдались до сили через свою критичну слабкість», – заявив Саакашвілі.

«Всі українці мають зрозуміти, що президент їх не буде захищати. Він закликає прикрутити газ, а сам в цей час купається в розкоші. Він нічому не навчився з досвіду Януковича», – додав він.

Михайло Саакашвілі переконаний, що таке свавілля влади громадянське суспільство не може залишити без відповіді.

«Якщо залишити цей безлад без відповіді, він буде частішати. Всі розуміємо, що Порошенко не зможе виграти на виборах, для нього єдиний шанс створити безлад і насилля, щоб пройти на другий термін, і він буде його далі творити. Суспільство має дати відповідь масовим протестом по всій Україні», – каже політик.

Саакашвілі відзначив, що зараз у всіх регіонах активісти виходять на мирні акції за відставку Порошенка до місцевих рад. А 18 березня відбудеться масштабний мирний марш по всій Україні.

«Ми повинні сказати, що цей безлад має закінчитись. Ми маємо показати, що нас багато, що ми мирні, але у нас рішучі наміри – посунути олігархат при владі. Для цього всі опозиційні сили мають єднатись», – зазначив він.

«Немає різниці між грузинським олігархом Іванішвілі і українськими Ахметовим чи Пінчуком. У мене боротьба зі всіма олігархами, які хочуть душити народ. І там, і там олігархи, які займаються рейдерством, і там, і там масовий відтік населення. І в Грузії і в України спільний ворог – путін. Але ми не можемо перемогти путіна, не поборовши внутрішніх ворогів – олігархат, бо олігархат завжди «зливатиме» нас путінській росії», – наголосив лідер РНС.