«ЗАПОРІЗЬКІ КОЗАКИ ВВАЖАЛИ СЕБЕ РОСІЯНАМИ, УКРАЇНЦІВ ПРИДУМАЛИ НА ЗЛО РОСІЇ»: ПУТІН ЗНОВУ ОШЕЛЕШИВ «ЗНАННЯМ» ІСТОРІЇ

Створені на зло Росії: Путін зробив скандальну заяву про виникнення українців.

Президент Російської Федерації Володимир Путін відзначився дивною заявою під час Петербурзького міжнародного економічного форуму (ПМЕФ), пише Апостроф.

Повідомляє miysvit.pp.ua, із посиланням на www.vatra.net.ua

Як повідомляють російські ЗМІ, у своїй промові російський президент назвав українців і росіян одним народом, але при цьому підкреслив, що спочатку «не було ніякої України».

«Свого часу не було ніякої України. Коли Запорізька Січ увійшла до складу Російської імперії, вони ж не входили як українці, а як росіяни.

Там визначалося що? Історія, мова, віра, релігія. І всі вважали себе росіянами. Потім з розвитком України вона формувалася на околиці імперії. Близькість до європейської культури, до католицького світу, часткове входження цих територій до католицької Польщі у частини населення сформувало бажання ближче бути до тієї частини Європи.

Цілком законне бажання, насправді, нічого тут немає поганого», — сказав Путін.

За словами Путіна, перед Першою світовою війною деякі країни, які планували воювати з Росією, почали розвивати ідею української ідентичності.

«Перед першою світовою війною країни, які готувалися до війни з Росією, почали розвивати ідею української ідентичності, розхитуючи свого потенційного противника, старались його розділити, щось від нього відірвати. Ну цю ідею підхоплювали, розвивали… Те ж саме з Білоруссю», — додав він.