Заради золота і прикрас: Співробітники кладовища відносили черепа в ломбард

В Італії поліція в понеділок заарештувала 15 співробітників кладовища в Турині, які розкривали могили покійних заради золота і прикрас, передає Корупція.Інфо

Пункт збору цінностей з трупів могильники організували в роздягальні свого офісу. При цьому вони не гребували навіть зубами, а одного разу принесли в пункт скупки золота череп.

Справа могильників правоохоронці розслідували в жовтні 2016 року. Співробітники кладовища підробляли документи про ексгумацію старих могил, в цьому випадку родичам покійних при проведенні кремації доводилося платити 750 євро за додаткові роботи. Крім того, після розтину могил зловмисники привласнювали собі коштовності і золоті зуби покійних. Після цього дорогоцінний метал продавали скупникові по 15 євро за грам. За даними видання, мати покупця часто особисто забирала награбоване прямо на кладовищі.

 

В даний час відомо про 15 фігурантів злочину. Вони поміщена під домашній арешт. За даними слідства, крім осквернення могил, вони в робочий час готували на кладовищі барбекю.